apartma na krku

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ali kdo pozna kaksen dober apartma na krku za 2 in 3 osebe bi rabil?

Klima, blizu plaza... Pozna kdo? Ker ko gledam oglase vsi pisejo da so 100m stran od plaze, ko pa pogledam sliko bi prej rekel da je 1000m
bonk.gif


LP
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jah zdej tkole je ... Mi imamo tam apartma in če si zainteresiran, se lahko zmenimo, da ti pošljem slike. Zadeva je v Malinski. Moraš pa tukaj vedeti dve stvari ... Če boš iskal apartman blizu morja, boš verjetno nastanjen v kakšni starejši vili in boš užival tudi temu primeren luksuz. Stanovanje (vsaj naše) je pa malo nad tržnico, tako da se je treba do plaže spustiti po enih štengicah, ampak je novo, lepo, imaš mir, ni pijanih mulcev zvečer, imaš lep balkonček, ni škorpijonov in ostalega sranja. Tako da ne vem ... pomoje se bolj splača 100-150m hodet, imaš pa potem ko prideš domov vsaj klimo, udoben kavč in lep balkonček.
lp
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Apartmenthaus Buka n1, na Punatu......že več let sem stalen gost pri njih....apartmaji so lepi, lepo opremljeni, s klimo, ogromno teraso in lastnim parkirnim prostorom. Imaš 30m do prelepe plaže, 100m do trgovine, v sklopu apartmajev pa imaš na razpolago bazen (v primeru slabega vremena oz. majhnih otrok pride zelo prav.....ali pa za nočno kopanje) in pa igralni park....v glavnem, ni da ni......aja pa ker sem videl, da je med tem napisal Narodnjak, da imaš pubeca so zraven že vodna igrala in tobogan...aja pa 100m od apartmaja imaš možnost vodnih športov....skuter, padalo, smuči.......
 
Nazadnje urejeno:

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Evo, da ne bom samo lapal ...

Takole zgleda "pogled proti morju" z našega balkona. Tale šuma bi znala biti letos že zelo drugačna kot lani, ker vsako leto naredijo kaj novega. Mogoče izgleda morje daleč, ampak se v bistvu samo spustiš po tisti potki in si na tržnici, ki je poleg marine. Teh štengic se vsak tako navadi, da se zadnje dneve dobesedno teče iz plaže proti stanovanju.
wink-1.gif


Še nekaj slikic ...




Takole, če je slučajno kdo zainteresiran, me lahko kontaktira. Ker morate vedeti, da pride samo vzdrževanje takega stanovanja 2k€ letno in če greta stara gor letno za en teden, lahko veste, kako uporabno in ekonomično je imeti tako stanovanje. Zato sem se sam odločil, da imam dosti tega kreditiranja kolegov in raje stanovanje ponudim drugim za neko normalno ceno.

lp
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
aja pa še to....zvečer na Punatu se vedno kaj dogaja (umirjen stil, ne pubertetniških pijančevanj), ko se pa naveličaš imaš 15 minut do glavnega mesta KRK, kjer se je zvečer lepo sprehajati po starih ulicah in ob morju.....
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
mi smo vzeli apartma št. 3, ki je za 4 osebe + dodatno ležišče za 7 dni in je prišlo skupaj s takso 630€...ni drago.....
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Fedor pravi:
http://www.apartmanihrvatska.com/osobnaen.asp?BR=1794&ObjektID=9224
evo tle je link, čeprav apartmaji so prenovljeni, to je stara slika.....notranjost je neprimerno lepša.
link do plaže......sicer je link od enega drugega aprtmaja ampak plaža je tale...30m od hiše.....http://www.ferienwohnungen.de/ferienwohnung/5695/bilderseite/

No tole zensko sem klical pravi da ima vse zasedeno
uf-1.gif


Ima kdo se kaksen predlog? Pa niti ni nujno da je krk, damo da ni predalec (v smislu voznje) - blizje kot pag recimo.

LP
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
No vceraj sem dobil ponudbo enega ki ima 3 apartmajske hice 50m od morja, samo so pa katastrofalni apartmaji - povsod so ene slike obesene, tapete so notri, postelje 50 let stare... brezveze. Pa se klimo razuna 5 EUR na dan. Svasta.

Bo treba semalo poiskati
wink-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Narod tako rad komplicira.

Greš na krk, se ustaviš pri prvi agenciji v mestu in poveš kaj bi rad. Ti priskrbijo apartma po želji, greš pogledat in če ti je všeč - you take it.
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
@doctorz...če se odločiš za Krk ti priporočam, da si vseeno greš pogledat te apartmaje v Buki, ter si rezerviraš za naslednjo sezono. Za moje pojme, je tukaj za družine z malimi otroci idealno....
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ja res so lepi, bomo videli. Vse kaze, da letos negremo na krk ker ni nic pametnega vec na voljo
uf-1.gif

Na koncu bom sel spet na pag tam apartmajev nikoli ne zmanjka hehe
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
vidim da imate kar nekaj izkušenj tukaj s Krkom. Sicer me ne zanimajo Apartmaji ampak bom povprašal kar tukaj....


Torej v katerem kampu se ustaviti za en podaljšan vikend čet-ned oz pet-pon. za ca. 3 dni ne mislim kaj komplicirati hočem le soliden kamp (brez smeti, urejene sanitarije) za zmerno ceno + želja je da je kakšna lepa plaža v kampu ali blžini.

p.s. lahko priporočate tudi kakšen drug kamp kje na hrvaškem vendar za kratek vikend se ne mislim vozit kam dlje, ca 2 -2,5 ure iz lj bi bilo čisto dovolj.


Za info se lepo priporočam
 
Nazadnje urejeno:

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Pila v Punatu ali Baška.
Pila ni poceni je pa dobro urejen in blizu vsega.
V Baški je pa (pre)malo sence
Oba sta zelo dobro urejena.