Covid-19 Antiwaxerji

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ksz

Mi lahko kdo razloži, v čem je fora, da se celoten državni vrh ukvarja z enim bedakom tipa Stevanović? Janša mu pisno odgovarja, Pahor ga pa celo povabi na sestanek, kjer ga milo prosi proti protestom. A tako se ujčka antivaxxerske idiote?
Pobira se vsako petardo, ki jo vržejo... In se izgublja čas za bolj pametne zadeve...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113

Mare2

Prilepi še ostale strani.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113

Mare2

Prilepi še ostale strani.
Sem dodal še drugo stran odločbe. Glej zgoraj.

Tiso v zvezi s plenicami pa je joke. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
VLADA3056. Sklep o omejitvah oziroma prepovedi
gibanja na določenih območjih zaradi velike
verjetnosti hujših kršitev javnega reda
Na podlagi prvega odstavka 9. člena Zakona o nalogah in pooblastilih policije (Uradni list RS, št. 15/13, 23/15 – popr., 10/17, 46/19 – odl. US, 47/19 in 153/21 – odl. US) je Vlada Republike Slovenije sprejela
S K L E Po omejitvah oziroma prepovedi gibanja
na določenih območjih zaradi velike verjetnosti
hujših kršitev javnega reda
I
Vlada Republike Slovenije je naložila policiji, da zaradi velike verjetnosti hujših kršitev javnega reda v Ljubljani, Bledu in Predosljah pri Kranju z odredbo omeji ali prepove gibanje na območjih, krajih ali na javnih mestih, kjer je to nujno za prepre-
čitev hujših kršitev javnega reda, v obdobju od 5. oktobra 2021 do vključno 6. oktobra 2021.
II
Ta sklep začne veljati naslednji dan po objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.Št. 00717-70/2021Ljubljana, dne 4. oktobra 2021EVA 2021-1711-0086Vlada Republike Slovenije
Janez Janša

 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kaj se pa potem tako problematizira "tip si upa k Pahorju brez maske", Če ni bilo nič narobe?
Pa ne samo v zgornjem postu, tudi drugje sem že bral.


Kaj mislite, koliko jih bo jutri na sestanku živin iz EU nosilo maske?

Mirsi, Stefanovič ne more biti tvoj idol ker on je že ima potrdilo tudi če se ne gre testirat.
Sicer pa od prejšnjega tedna če so vsi PC ne rabijo mask nosit. Piše v uradnem listu če veš kaj je to.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mirsi, Stefanovič ne more biti tvoj idol ker on je že ima potrdilo tudi če se ne gre testirat.
Sicer pa od prejšnjega tedna če so vsi PC ne rabijo mask nosit. Piše v uradnem listu če veš kaj je to.
Stevanovič ni moj idol, ga pa podpiram v delu, ko nasprotuje pct pogojem, siljenju k cepljenju in drugim neustavnim ukrepom vlade.
Se mi zdi da je on še en Jelenčič, ki so bo obračal po vetru, in pa kdor mu bo več plačal.
Pa saj je tudi Janša pred volitvami dobival glasove s protimigrantsko politiko, kar načeloma podpiram. Ampak je bilo s figo v žepu. Ko je začel vladat pa nič od tega, da bi zaustavil migracije. Prebivalstvo Slovenije se je v zadnjem letu povečalo za več kot 10.000 - predvsem na račun priseljenih šiptarjev in bosancev.

Je pa Stevanovič pametno izkoristil luknjo, nobena stranka se ni odkrito postavila proti vladnim ukrepom, samo on, in bo na ta račun pokasiral ogromno glasov volilcev, ki tudi nasprotujejo raznim pct-jem , pc-jem, policijskim uram, zaporam občim, apartheidu, delitvo na cepljene in necepljene.....

Če bi bile danes hipotetično predsedniške volitve s kandidatoma Pahor-Stevanovič, bi Stevanovič gladko zmagal.
Tudi na parlamentarnih bi pokasiral toliko, da bi prišel v parlament. Ne vemo pa še, komu bo odnesel glasove, desnici ali levici - no najbrž obojim.
Zato takšna panika med vladajočimi, ker se jim majejo stolčki, pa ga vabijo na sestanke, ga je treba prepričat, naj malo odneha, mu kaj ponudit da odneha, sklenit kak kompromis, se zmenit za kakšno sodelovanje, ponudit da bo zraven pri delitvi pogače........
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
saj ne moreš verjet človeški neumnosti:
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Če hočeš PCT je smrtna kazen za diskriminacijo!

Tole je res kar zajebana situacija. Jaz bi na njegovem mestu popizdil. Morda bi ji zlil en liter vode na glavo. :) Ne vem, kdo sprejema nezakonite odloke. Oz. vem. Izgleda, kot da si pacient kar želi, da se ljudje skregamo med sabo, najprej kot belogardisti in komunisti in potem še tisih 90% preostalih normalnih ljudi.

Upam, da se ta agonija čimprej zaključi.

Če že ukrepi naj bodo zakoniti. V nekaterih centrih sploh ne kontrolirajo več kod - potrdil (to so razglasili na FB) in sedaj vsi anticepilci navalijo tja. Razen v Namo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Če nek medij uporabi izraz proticepilec potem veš da ni vreden 5 centov.
Ha! Sem vedel, da RTVSlo ni vreden 5 centov (kaj šele 12€ vsak mesec) in očitno enako velja tudi za POPtv, Necenzurirano.si, Dnevnik, Mladino, ... :gorjaca:

Med proticepilci priljubljeni Joe Rogan zbolel za covidom​


Proticepilna zarota​


Od proticepilca do zagovornika cepljenja: zgodba 47-letnika iz Ljubljane​


Določeni politiki, tudi iz SDS, med proticepilci iščejo podporo​


Slovenci smo največji proticepilci in dvomljivci v cepivo v celi Evropi​


Premier se je sprehodil med proticepilci in pristal na urgenci​


Med današnjim protestnim shodom proticepilcev, zanikovalcev koronavirusa in nasprotnikov pogoja PCT, ki je trajal dobrih sedem ur in se je zbralo okoli deset tisoč ljudi

Shod proticepilcev in nasprotnikov ukrepov minil mirno​


Anticepilec v precepu​


Bračič o soočenju s proticepilci​