Covid-19 Antiwaxerji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
A to imaš v mislih smrt 20-letne Katje, ki se je šla cepit zato, da je lahko šla v službo? in zaradi cepiva umrla ???
Ne, to imam v mislih samomor provaxx zdravnice za katerega je nedvomno krivo zgolj in samo psihično nasilje antivaxxerjev.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Ne, to imam v mislih samomor provaxx zdravnice za katerega je nedvomno krivo zgolj in samo psihično nasilje antivaxxerjev.
to kar pišeš "nedvomno" je še kako dvomljivo. A ji cepilski novinar vidi v glavo, da ve, zakaj se je ubila???.
In čem je bila ta zdravnica drugačna od drugih zdravnikov in zdravnic, iz istega in drugih krajev, katerim niso grozili?

In to kar ena nepomembna zdravnica iz zakotnega kraja.

Js sm bil že parkrat pri zdravniku, odkar je cepljenje, vprašali so me, če sem cepljen in ali sem prebolel, ter to zabeležili, prav noben od zdravnikov pa mi ni niti namignil, da bi bilo dobro da se cepim, tako da nimam prav nobenemu za očitat cepilstvo/anticepilstvo, nagovarjanje... - še manj, da bi imel vzrok komu, ki misli drugače, kaj grozit.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.480
5.473
113

Vse se je začelo novembra lani, ko je zdravnica na zborovanjih proticepilcev zoper korona ukrepe in cepljenja pred bolnišnico v mestu Wels posnela video o tem in ga objavila na spletnih omrežjih. Avstrijski mediji poročajo, da je bila to očitno njena smrtna obsodba, saj so se zatem nadnjo zgrnili nasprotniki ukrepov in cepljenja, ji začeli groziti s smrtjo, zahtevali so, da preneha cepiti ljudi.

Ko se je obrnila na policijo, je postalo le še huje. Med drugim je prejela anonimno grožnjo, da ji bodo prerezali vrat. Pošiljatelja so odkrili v Nemčiji, a zgodilo se ni nič, ukrepalo ni niti državno tožilstvo. Takšnih sporočil je bilo še več, med drugim je zdravnica prejemala grožnje, da ne bodo ubili le nje, pač pa tudi vse druge zaposlene v njeni ordinaciji.

36-letnica je zatem, kot pišejo avstrijski mediji, v varnost svoje ordinacije vložila kar 45 tisoč evrov. Pri tem je povedala, da če bi se šlo le zanjo, tega ne bi storila, vendar da čuti odgovornost do svojih zaposlenih. Obrnila se je na policijo in zaprosila za varovanje, ali vsaj za delno sofinanciranje varovanja. Spet se ni zgodilo nič. Ko dr. Kellermayrjeva več ni zdržala vseh finančnih in psihičnih pritiskov, je konec junija sporočila, da svojo ordinacijo zapira.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.377
113
A to imaš v mislih smrt 20-letne Katje, ki se je šla cepit zato, da je lahko šla v službo? in zaradi cepiva umrla ???

In ko smo že pri tej temi, spomnimo se cepilcev, kako so jo, tudi na tem forumu, n km vse pretege skušali diskreditirat, češ da je bila narkomanka... kar je bila popolna laž.
Pusti ga noče razumet, njemu če bi pod obvezno dildo v tazadno rinu, nebi reku, da ta obveza ni prav ampak, ker je v korist družbe, pač naj bo. Niso vsi taki in nekomu ko mu to ne paše, jasno pove, naj mu neha dildo tišat, drugače dodo sankcije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.480
5.473
113
to kar pišeš "nedvomno" je še kako dvomljivo. A ji cepilski novinar vidi v glavo, da ve, zakaj se je ubila???.
In čem je bila ta zdravnica drugačna od drugih zdravnikov in zdravnic, iz istega in drugih krajev, katerim niso grozili?
V Sloveniji so vsi registrirani zdravniki po pošti prejemali grozilna pisma Facebook anticepilcev, kjer so jim grozili s sodišči "zaradi sodelovanja pri genocidu". Nekatere so tudi organizirano nadlegovali po telefonu, socialnih omrežjih in elektronski pošti.

Kolikor vem se nikomur od teh, ki so grozili, zaradi samih groženj ni zgodilo nič.

Trenutna vlada jim bo celo povrnila morebitne kazni, ki so jih prejeli ob ignoriranju navodil policistov in zaposlenih.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Avstrijski ukrepi so bili se veliko bolj rigorozni.kot nasi.
Spomladi (februarja?) Ko se je ze marsikje zacelo odpirat in omilevati ukrepe in so ugotovili da omicron pa le ni vec tak bavbav. Je jodlar zapovedal.obvezno cepljenje sicer....
In ja cepit si se moral ce si z busom.hodil v službo/ šolo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
V Sloveniji so vsi registrirani zdravniki po pošti prejemali grozilna pisma Facebook anticepilcev, kjer so jim grozili s sodišči "zaradi sodelovanja pri genocidu". Nekatere so tudi organizirano nadlegovali po telefonu, socialnih omrežjih in elektronski pošti.

Kolikor vem se nikomur od teh, ki so grozili, zaradi samih groženj ni zgodilo nič.

Trenutna vlada jim bo celo povrnila morebitne kazni, ki so jih prejeli ob ignoriranju navodil policistov in zaposlenih.
Da so bila vsa ta navodila nezakonita, in da je šlo za prekoračitev pooblastil pa ne boš omenil?

Morali bi še kaznovat tiste, ko so povsem zavestno izdajali nezakonite in neustavne odredbe, ampak se žal to v Sloveniji ne bo zgodilo.
Grozilnih sporočil smo bili deležni tudi tisti, ki se nismo cepili. - , tudi mi smo bili nadlegovani po pošte...pa se zaradi groženj ni zgodilo nič.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in javr

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.358
2.280
113
1659253910872.png
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
V Sloveniji so vsi registrirani zdravniki po pošti prejemali grozilna pisma Facebook anticepilcev, kjer so jim grozili s sodišči "zaradi sodelovanja pri genocidu". Nekatere so tudi organizirano nadlegovali po telefonu, socialnih omrežjih in elektronski pošti.

Kolikor vem se nikomur od teh, ki so grozili, zaradi samih groženj ni zgodilo nič.

Trenutna vlada jim bo celo povrnila morebitne kazni, ki so jih prejeli ob ignoriranju navodil policistov in zaposlenih.
Kakšno zvezo imajo kazni zaradi neupoštevanja odlokov z grožnjami?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Od sobote, ko je njen vložek v varovanje znašal še 45.000€, je do danes narastel že na 100.000€

sobota : 36-letnica je zatem, kot pišejo avstrijski mediji, v varnost svoje ordinacije vložila kar 45 tisoč evrov.
ponedeljek: Zdravnica je v varovanje svoje ordinacije po zadnjih podatkih vložila okrog 100 tisočakov v strahu, da bodo nasprotniki cepljenja uresničili svoje grožnje
Skrajno čudno, nekdo ti grozi s smrtjo, vložiš €€€€€€ v varnost, potem se pa sam ubiješ.

Da je bila zapufana do amena, pa da dobivala "finančne pritiske" pa ne bodo poročali, se lepše bere, da so antivaxerji krivi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Mene najbolj moti to da smo vsi, ki se nismo in se ne bomo cepili ali tisti, ki nismo nosili mask antiwaxerji. Nikomur ne solim pameti, da se naj cepi ali pa ne se cepit. Sem pa odločno proti obveznemu cepljenju in kakršnemu koli pogojevanju in z maskami, PCTji kot so si zamislili nekateri svetovni voditelji. Zato me potem imajo nekateri za antiwaxerja ali zagovornika teorij zarote. Od začetka Ukrajinsko-Ruskih orgij, pa na lepem kot da covida-19 ni več. Prej pa na vsakih 5 minut po TV samo covid, covid, covid, covid in še 1x covid.
Konec koncev se je ugotovilo, da so bili covid-19 ukrepi protiustavni. Kar pomeni, da smo vsi ki smo bili na kakršenkoli način zaradi tega oškodovani ( nekateri niso smeli delati in so zaradi tega bili prisiljeni zapreti podjetje, nekateri so ostali zaradi službe, ali se jim zaradi covid ukrepov spremenil življenski standard ali kvaliteta življenja) opravičeni do odškodnine. Seveda se o tem ne sme javno govoriti, ker nimamo neodvisnih medijev. In vsak, ki je protiustavno delal, naj za to tudi odgovarja (Od desnih in levih strank, del pokvarjene stroke ( Beovič, Krek, Logar, Fafangel, Rozman) policije in še marsikdo). Pa sem spet antiwaxer zagovornik teorij zarote, a ne ??