Covid-19 Antiwaxerji

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
A imamo koga pozitivnega med nami? Mu "posodim" zdravstveno kartico. ;)
Meni nikakor ne uspe dobiti pozitivne ocene. Sarkazem, da me ne bo kdo hojsu prijavil.
Sem pa preprican da se bo sedaj ko je dovolj HAT za qr kodo kar nekaj ljudi se posluzilo tega "postopka" posojanja zdravstvene kartice.
A povsod preverjajo osebno poleg zdravstvene?
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113


Citat:
Ameriški policist Robert LaMay je oktobra lani postal junak proticepilskega gibanja doma in po svetu. Na svoj zadnji dan v službi, ki jo je zapustil zato, ker se ni hotel cepiti proti bolezni covid-19, je nastopil v viralnem videoposnetku, v katerem je pojasnil svojo odločitev in guvernerja ameriške zvezne države Washington Jaya Insleeja pozval, naj ga "kušne na rit". Iz ZDA je pretekli konec tedna prišla vest, da je 50-letni oče štirih otrok umrl prav zaradi pretežkega poteka bolezni covid-19.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
A imamo koga pozitivnega med nami? Mu "posodim" zdravstveno kartico. ;)
Meni nikakor ne uspe dobiti pozitivne ocene. Sarkazem, da me ne bo kdo hojsu prijavil.
Sem pa preprican da se bo sedaj ko je dovolj HAT za qr kodo kar nekaj ljudi se posluzilo tega "postopka" posojanja zdravstvene kartice.
A povsod preverjajo osebno poleg zdravstvene?
Prej b reku. Evo glih dons pozitiv vajbrejšn.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.394
113
veterinar.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Marsikaj ne smejo, sme pa prit inspekto in napisal za par tisoc eur kazni.

In ko ne plačaš kazni?
Sodišče/davčna je zaradi neustrezne zakonske podlage ne more in ne bo izterjalo, kaj potem? Sodna praksa v teh primerih je zelo jasna.

Potem se bo inšpektor potrepljal po rami in si povedal, da samo svoje delo opravlja. Res da brez učinka in potrebe, ampak opravlja ga pa.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Če postane pravnomočno (beri se ne pritožiš: zahteva za sodno varstvo), potem lahko sledi izvršba.


Za vse uradne osebe, ki pišejo kazni na podlagi neustavnih odlokov (maske recimo), ki potem padejo na sodišču po pritožbi, bi morali začeti vlagati kazenske ovadbe zaradi zlorabe uradnega položaja in pooblastil, saj že ptički na vejah čivkajo, da je vse skupaj nezakonito, a oni še naprej to veselo počno.



Enako velja za vse 'pct vratarje', kazenske ovadbe proti njim osebno zaradi kršenja ustave RS, kar ni mala stvar.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
S.P. !?

Gre za vstopajočo osebo!!!!
1. zakaj rabijo ustrezno medicinsko izobrazbo
2. kakšne osebne podatke preverjajo. pristojnost je dana s strani IP. Ne znajo brat osebne! Ja potem je stvar res problem.
3. kakšne zdravstvene podatke preverjajo?

p.s. ja tule pa živali zdravijo. verjetno zbirajo tisti urin. Hodite tu brez maske, državljani?
greste na zasebno površino na lastno odgovornost (tako kot tisti krosar po tuji hosti)
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Če postane pravnomočno (beri se ne pritožiš: zahteva za sodno varstvo), potem lahko sledi izvršba.


Za vse uradne osebe, ki pišejo kazni na podlagi neustavnih odlokov (maske recimo), ki potem padejo na sodišču po pritožbi, bi morali začeti vlagati kazenske ovadbe zaradi zlorabe uradnega položaja in pooblastil, saj že ptički na vejah čivkajo, da je vse skupaj nezakonito, a oni še naprej to veselo počno.



Enako velja za vse 'pct vratarje', kazenske ovadbe proti njim osebno zaradi kršenja ustave RS, kar ni mala stvar.
A za tiste, ki so čisto zavestno sprejeli neustavne odloke pa nič?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Niti ena anticepilska oseba ne more storiti toliko škode, kot jo storijo nepremišljeni vladni ukrepi in cepilski fanatizem (pogosto je to eno in isto). Naj navedem samo zadnjo stvar: preboleli in enkrat cepljeni (Janssen) imajo zdaj potrdilo z neomejeno veljavnostjo, dvakrat cepljeni in preboleli pa samo 270 dni! Čez nekaj mesecev bodo torej dvakrat cepljene in prebolele osebe izenačene s tistimi, ki se nikoli niso cepili. Kakšno je sporočilo? Tako mizerno, da je zaupanje v cepljenje padlo na nulo. Kar se že pozna v drugih evropskih državah, kjer debelo gledajo, zakaj se nihče več noče cepiti niti proti gripi.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
WTF. Majstr ima 7 FB profilov (enega ni tu na seznamu).... :bonk: :bonk:
No, saj tudi ostali iz te sekte niso veliko slabši. :evil:

antiwax.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.394
113
Kje so naši antivakserji?


Precej slovenskih nasprotnikov cepljenja in ukrepov proti širjenju koronavirusa, ki zaradi upada števila novih okužb končno postaja manjša obremenitev za javno zdravstvo, se zdaj podobno kot na nalezljive bolezni spozna na rusko invazijo Ukrajine oziroma vojne razmere izkoriščajo za nadaljnjo samopromocijo in širjenje teorij zarot o pandemiji covid-19.
 
  • Jezen sem
Reactions: bertoncl