Android 2.2

geppy

Zelenc'
24. jun 2010
12
0
1
mm46 imam par vprašanj, ker vidim da si bolj v tem:
- po katerem načinu si rootal
- kateri rom uporabljaš
- ali se da desire rootat in obdržat stock rom ter samo dodati A2SD
- ali se da pred rootanjem narediti popoln backup vsega (aplikacij, imenika,...) ter ga potem restorat

Hvala.
smile-1.gif
 

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
Tud men dela super..hitreje..všeč mi je tud novi meni spiodaj....flasha pa si nisem naložil
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Citat:
Uporabnik geppy pravi:
mm46 imam par vprašanj, ker vidim da si bolj v tem:
- po katerem načinu si rootal
- kateri rom uporabljaš
- ali se da desire rootat in obdržat stock rom ter samo dodati A2SD
- ali se da pred rootanjem narediti popoln backup vsega (aplikacij, imenika,...) ter ga potem restorat

Hvala.
smile-1.gif
- Rootal sem po tem postopku (2. post)
- Trenutno imam Open Desire v1.5, bom pa sedaj probal DeFroST 1.8, ker ima nekaj bugov popravljenih
- Po moje ja, nisem pa probal še... jaz sem po rootanju namesti modaco custom rom, nisem pa nikoli uporabljal A2SD, ker zaenkrat ni blo potrebe
smile-1.gif

- Tole bi moralo delat z MyBackup Pro, ne bo ti pa restoralo vsega, če si boš namestil FroYo rom, ker htc sense dodatki delajo samo na 2.1 romih
 

geppy

Zelenc'
24. jun 2010
12
0
1
Hvala za vse odgovore
wink-1.gif


Glede sense dodatkov vem, da ne delajo na froyotu, a me je zanimalo glede ostalega stuffa za backup, tako da ni problemov. Se bom verjetno spravil rootat telefon zaradi A2SD, ker se mi zdi prostora premalo.
smile-1.gif
 

geppy

Zelenc'
24. jun 2010
12
0
1
Pa baje da če slediš navodilom je čisto risk-free..jaz se bom ob priliki lotil tega in če mi uspe lahko spišem slovenska navodila.
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
HTC-jev froyo
smile-1.gif
Zaenkrat dela brez problema, hitreje kot 2.1, manj žre baterijo in ima vse htc-jeve dodatke, ki sem jih pogrešal v stock froyo romih tako, da ostajam na tem do uradnega updejta.

 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
188
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
HTC-jev FroYo? s Sensom? kje si pa to staknil? na Desire?
grin1.gif


zgleda precej obetavno ...
wink-1.gif


vprašanje - kaj pomeni hrošček v notifications vrstici in ta widget, ki kaže batarijo, prostor na telefonu in prostor na kartici? plus, kaj je ta zadevščina spodaj pod tem widgetom?
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Tako je, to je froyo s sensom, dobil sem ga na xda forumu
smile-1.gif


Kerega hrošča pa misliš? Widget, ki kaže baterijo in plac je "mini info", spodnji pa je "audio manager", če tapneš na tega pa lahko nastaviš vse tiste glasnosti. Oboje dobiš na marketu
wink-1.gif


snap20100708163150.png
 

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
289
0
16
Na obrobju Goričkega
A mi nekdo lahko razloži kako usposobim APP2SD v 2.2 firmweru. Probal sem že vse mogoče. Mislim da je kartica pravilno formatirana z ROM manager programom.
Na kakšen način lahko najlažje formatiram pravolno kartico??
A je treba še kaj prekopirat na SD.

Prosim za pomoč
 

geppy

Zelenc'
24. jun 2010
12
0
1
Ali se da po tem ko nadgradiš na ta nov Froyo rom s sense-om naložiti nazaj originalen nerootan rom?
 

mataur

Pripravnik
10. jun 2010
52
0
6
Grosuplje
A ima še kdo težave, po nadgradnji na Android 2.2 z odzivnostjo ekrana
confused-1.gif
zatikanje, ne prime s prve, počasnejše skrolanje,...
Tudi slike v Galeriji se mi nalagajo dosti počasneje, kakor prej
frown-1.gif

na splošno vse ostalo OK...osebno me ta nadgradnja ni navdušila
frown-1.gif

na HTC Desire telefonu
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Meni tudi na Desire dela brezhibno. Predlagam da ga povsem ugasneš in prižgeš, če pa to ne bo pomagalo, pa settings, privacy, factory reset.
 

mataur

Pripravnik
10. jun 2010
52
0
6
Grosuplje
Izklopil sem ga že, pa ne pomaga. Najbolj me moti pri srfanju po netu...strani hitro odpira in lista, samo ko hočem iz vrha na dno strani, mi šteka, moram večkrat dvignit prst in potegnit po ekranu, da se premakne...menjam prste..enako. No to ne vsakič, samo se pojavljajo take anomalije sedaj po nadgradnji, prej, nikoli...