Android 2.2

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Menjaj avto.
smile-1.gif


Blutuf novosti v 2.2 naj bi drugače bile:
- Voice dialing over Bluetooth
- Ability to share contacts with other phones
- Support for Bluetooth enabled car and desk docks
- Improved compatibility matrix with car kits and headsets


Kaj konkretno pomeni "Support for Bluetooth enabled car and desk docks" pa bo treba v žoc od kufeta pogledat, oz. sprobat, ko pride ven, ker v mojem avtu tudi 2.1 dela, seveda navaden handsefree profile.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.887
5.165
113
jaz vem da htc ne kupim več nikoli. glih zaradi tega jebenega neupdejtanja telefonov...
parrot je neuporabn če nemorem met glasovnega klicanja in tega grrr
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Jaz imam na srečo voicedial vgrajen že v prostoročno instalacijo v avtu, ki hrani svoj telefonski imenik in z Nexus One nisem bil prikrajšan za nič. Z Androidom 2.2 pa bo mogoče uporabljati to funkcijo direktno iz telefona.

Ko fašem uradni update na 2.2, javim in poročam, kako se reč obnese, še posebej, če primejo tudi ostale glasovne komande, recimo za vklop aplikacij in podobno.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Trentutni Flash in tudi Android 2.2 firmware sta še v javni beti z milijonom bugov v riti ...

Uradno pride Flash za Android šele junija, Zmrznjen Jogurt (Android 2.2) za Nexus One se pa še meša in bo med navadne smrtnike spuščen šele čez par tednov. V soboto so ga prejeli le testni telefoni (novinarji in zaposleni pri Google-u).

Tako, da se bo še marsikaj popravilo.
wink-1.gif


Meni se pa drugače jebe za Flash. V principu mi ugaja, da mi ne skačejo v fris brezvezne multimedijske reklame. 10 let nazaj pasice, danes pa celi HD DVDji v Flashu. Bljak.

Hvala za obrazložitev. Jst pa iščem ta flash po marketu pa sem mislu da nisem prav iskal, pa vidm da sploh ne obstaja še zaenkrat. Nerodna reč je, ker ko grem brat pošto na gmail, mi tam ko so slike pokaže VPRAŠAJE in noče tistega dela pokazat. Ali je zato kriv flash ali moram jaz kaj zram še doinštalirat.

Zanima me, s katerim programom iz marketa lahko vse svoje podatke shranim, mislim tudi inštalirane programe, ki jih potegnem iz marketa (wifi analayzer, batery widget, weather in ostale aplikacije)? Mam tist apn restor pa backup, sam mi zmer shrani samo 2 stvari in mislim da so to samo nastavitve za net pa mms-e. Ker tut ko sem po flashu naredu backup nism mel nobenga programa gor in sem mogu vse spet dol vlečt iz marketa pa inštalirat. Je kaka krajša pot?
Hvala
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Pri Nexus One sam telefon dela backup v Googlov oblak. Nadlezno, ce hoces pobrisat telefon na tovarniske nastavitve, ker ko se potem spet prijavis v isti Googlov account, ti zacne avtomatsko delati restore aplikacij nazaj na telefon.
smile-1.gif
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Jaz sem uporabu MyBackup Pro (mal pobrskaj po pašniku
smile-1.gif

Evo lepo dela stvar. Sicer sem potegnu navadno verzijo ki je free, ampak dela povsem ok. Hvala za pomoč.
nahrung002.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
kje najdete to na pašnikih, nikjer ne najdem pa imam accountov ulala...
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Pri Nexus One sam telefon dela backup v Googlov oblak. Nadlezno, ce hoces pobrisat telefon na tovarniske nastavitve, ker ko se potem spet prijavis v isti Googlov account, ti zacne avtomatsko delati restore aplikacij nazaj na telefon.
smile-1.gif

Aplikacij ti doben ne restora. Samo kontakte ter smse in wlan nastavitve. Pa se to bere delno z SD kartice.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Android dohiteva iPhone

http://www.readwriteweb.com/archives/android_steals_market_share_from_iphone.php


Spreglejte graf...
Citat:
Android has just 20% market share? What? When there are 8.7 million Android handsets here in the U.S. compared with 10.7 million iPhones? Shouldn't the numbers be a bit closer? Well, if you were only comparing mobile phones to mobile phones, they would be.

In this case, though, Quantcast is comparing mobile operating system market share and that means counting the web surfing done by both the iPod Touch and the iPad, too. Combined with the iPhone device count, you're looking at 18.3 million unique "iOS" devices. And the iPad is built for Web browsing.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Očitno imajo ljudje raje telefone, ki jih med pogovorom lahko držiš v roki. In to brez raznih dodatkov ala gumijasti obroč.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Evo, ravno danes sem fasal OTA official update za Nexus One na Froyo-ta.
cheer.gif

Zaenkrat dela super. Aplikacije so precej bolj odzivne, kot prej, pa tudi se mi zdi, da manj baterije kurijo.

Nekaj screenshotov za si sline cedit:

froyo_02.png


froyo_01.png
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Zakaj imaš pa tam več bližnjic do aplikacije Phone in Browser
smile-1.gif

So pa moja opažanja enaka, vseskup dela hitreje in je bolj odzivno in porabi manj baterije, čeprav jaz nimam official roma. Upam, da bo htc čimprej porihtal sense, ker pogrešam nekaj stvari iz htc-jevega 2.1, predvsem music player.

snap20100703205717.png

snap20100703210231.png