Andjamo in Wellcum

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
seveda stane, razen če si na socialni pa ti nima kaj vzet. Ne si delat utvar. Mene stane doma cca 100-150€/sex tako da... ni piknik. Če se gremo hladno ekonomiko.
Saj sem napisal, da če ima službo in tudi ona ustvari, potem ti nič kaj ne vzame, ker je bolj kot ne od obeh.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
a ti ne veš, kolk plačuješ za zavarovanje in cestnio tankanje ženinega avta , kolk plačaš položnice za celo bajto, in podobne scene? a teb z lufta to pride.
sej pišemo o hladni ekonomiki. ko smo že pri bordelih, za ceno sexa, se pač ne splača bit oženjen. :evil: razen če si klošar...kar pa mislim da povprečni alterjevec vseeno ni, ali? je resnica drugačna?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Tisti, ki imate doma od vas tako ali drugace odvisne žene, kjer se vam zdi povsem ok primerjava s prodajalkami ljubezni - zakaj ste tako izbrali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
niso odvisne, navadijo se one, navadiš se sam. Pač če več zaslužiš , plačuješ....

sodelavec ima bolje rešeno. žena mu več zasluži, precej, iam vse stroške ona prek, njegova plača se samo nalaga.... pa potem vsakih 5 let, še eno stanovanje za investicijo in na vsake 3 lete nov avto na keš. Pa furajo. I tata bi sine.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Nisi bas nekaj navajen, ce jo primerjas s prostitutko, tle neke frustracije ven sekajo....imas pa, kar si imel na izbiro. Tako kot ona, brzkone.

Se kdo drug - imam kdo doma zeno, ki ostaja kljub temu, da ga ne rabi? No, taki pa izbirajo - tako zene kot mozje in seveda ta boljs poberejo. In tle pa res lahko clovek rece - i tata bi sine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
kdo koga primerja? debata je o bordelu kjer se plačuje za sex... in debatiramo, da "sex doma" tudi stane.

Kaj bi ti rada zdaj slišala? ti tudi cuzaš doma evre od moža al on do tebe? al kje je travma?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
To, da sex doma stane... Zate je transakcija, ergo... Tebe nic vec ne sprasujem, si ze povedal. Zdaj druge sprasujem, kako imajo oni doma to zrihtano. Firbec pac...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
341
83
Ljubljana
Mam kolega, ki to dosti prakticira, Wellcum sicer samo. Vstopnina mislim da je rekel 85€, notri imaš savne, bazen in all you can eat samopostrežno restavracijo. Vmes ti hodijo nage ali napol nage brhke mladenke, ki ti za standarden sex računajo 70€ za pol ure, če te še kaj zanima vprašaj in se pozanimam.
Hvala na odgovoru!
Zanima me kako to zgleda.

gres notri vstopnina je 85 eur, dobis kaj, plasc in brisaco, tako kot v orhideilji? Nekako si to predstavljam kot wellnes s prostitutkami.

Prostitutke so notri 70 eur za rundo
Kaj nudijo poleg rednega sexa, trojcek, cetvercek… mogoce paket za fantovscino
Kako zgledajo, so dobre ali so samo locenke 35+


kje te hocejo okrog prinest?

Jes pijes, kolikor hoces?

Koliko povprecno se zapravi po glavi?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Odpiralec. Zakaj enostavno tri mesece ne daješ na stran po 50 EUR in četrti mesec se umiješ okol uh in greš na izlet? Resno.
Potem opises izkušnjo in še mogoče kdo drug gre probat milo srečo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Vprasaj