Analno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kolonoskopijo ti bodo pa skozi usta naredili? pacientu pred teboj skozi danko, tebi pa skozi usta, da boš zadovoljen..
cool-1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.885
2.355
113
Taka mentaliteta bi ga lahko stala prezgodnjega slovesa. Demz, ce te bodo se kdaj hoteli pregledat, ne bit mona. Pusti naj naredijo svoje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sej ga bodo z gumijastim kladivom prej po buč...pol pa hopla konoplja
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nisem šel na kolonoskopijo in tam zadaj ni imel kaj čačkat. Ko in kadar bom šel, bo pa druga pesem.

Sicer so mi pa kasneje tudi drugi potrdili, da je malce nagnjen. Celo nekateri iz bolnice
grims-1.gif
.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Tukile sem videl, da je bilo skozi cel dan sobote postov o lalalalala.
Zvečer je pa use potihnilo.
Danes v nedeljo tišina. Razmišljanje o včerajšnih dogotkih in občutkih.
Tale anala je bila zagotovo mišljena, da jo ponudi ženska moškemu. Ostalo so izpeljenke na osnovi ideje in domišljije.
Sem za.
Kinky: kako ženske izvedejo higieno? Kljub temu, da tisti del ni tako "zaswinan" Zagotovo je kakšna pripravica, napravica. Sam je nisem videl nikoli, je bilo pa videti - vsaj na posnetkih - da je stavar "urejena!
Kolonoskopija: Mislim, da je zaradi lokacije nekaj groznega. Ja, ja, ja kakor za koga. Ampak pustimo to za njih!
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Vem za cloveka, ki je to izvedel in skoraj umrl. Ocitno je mel ze prej neke zdravsteve probleme, in ko si je ocitno hotel zwapat rit, mu je uspelo neko zilo prebit in je skoraj izkrvavel. Ce ga ne bi pogresili bi umrl, ker je bil ze nezavesten. Je blo pa zanimivo kasneje ugotovit kaj za vraga je pocel, ker ena od teorij je bila tudi da so ga posilili
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne vem kako to ženske v predpripravi delajo, jaz bi - če bi že, enostavno popil 2 litra Donata. Prime stoprocentno.
Toda jaz nisem kandidat
ne-ne-1.gif
.

Ps : Aja, pa tole bo morda Gato potrdil, ko je menda star jager : baje da lisičja jetra tudi primejo.
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Statistika na prejšnji strani je strašna ! Izumrli bomo
crazy1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
hysterical-1.gif


Če nismo izumrli v času antične Grčije in rimskega cesarstva, ko so se šli še veliko drugačnih seksualnih igric kot zgolj anala pri seksu moškega in ženske, potem nam tudi sedaj zaradi s tvoje strani navedenega razloga ne bo hudega
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hysterical-1.gif


Če nismo izumrli v času antične Grčije in rimskega cesarstva, ko so se šli še veliko drugačnih seksualnih igric kot zgolj anala pri seksu moškega in ženske, potem nam tudi sedaj zaradi s tvoje strani navedenega razloga ne bo hudega
grin1.gif
saj so izumrli! današnji grki z anitčnimi nimajo kaj veliko italiani pa tudi ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
saj so izumrli! današnji grki z anitčnimi nimajo kaj veliko italiani pa tudi ne.

So bili tisti ljudje ala homo sapiens sapiens? Da. Smo mi še vedno živi in brihtoliramo na temu bogemu planetu? Da. Torej ni prišlo do izumrtja. Konca neke kulture pa pač ne moreš enačiti z izumrtjem.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
NE NE BOMO izumrli.
Bo pač razvoj šel v razmnoževanje z delitvijo. Saj že sedaj obstoja.
Da si pa takole enostavno nekaj v zadnjico porineš, pa ni tako enostavno.
Kako se torej pripravite na tak 'obisk'?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
NE NE BOMO izumrli.
Bo pač razvoj šel v razmnoževanje z delitvijo. Saj že sedaj obstoja.

LoL

Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Da si pa takole enostavno nekaj v zadnjico porineš, pa ni tako enostavno.
Kako se torej pripravite na tak 'obisk'?

Ej nebi vedu, ne prakticiram tega. Mogoče ti tu lahko ggg oz. ALTF4 pomaga?
17758-icon_confused.gif