Analno

15. avg 2010
6.565
162
63
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik luciano pravi:
Vsi se bodo slinili razen Demz
...njemu je to fuj
Definitivno je to meni fuj!
A tvoja te tudi se ni nikoli s prstom malo podrazila tam kjer je fuj?
Ne !
Je pa to enkrat že dolgo nazaj poizkusil šef urologije v Celju. Kako se je že pisal
Kos? - Pozabil.
V glavnem so potem nekaj pospravljali črepinje po tleh, dohtar se je pa šel kujat v sosednjo sobo

Danes mi je to smešno, takrat pa prav nič

mr_

Fizikalc
20. sep 2007
5.780
12
38
Taka mentaliteta bi ga lahko stala prezgodnjega slovesa. Demz, ce te bodo se kdaj hoteli pregledat, ne bit mona. Pusti naj naredijo svoje.

15. avg 2010
6.565
162
63
Nisem šel na kolonoskopijo in tam zadaj ni imel kaj čačkat. Ko in kadar bom šel, bo pa druga pesem.

Sicer so mi pa kasneje tudi drugi potrdili, da je malce nagnjen. Celo nekateri iz bolnice
.

10. feb 2008
1.883
39
48
Tukile sem videl, da je bilo skozi cel dan sobote postov o lalalalala.
Zvečer je pa use potihnilo.
Danes v nedeljo tišina. Razmišljanje o včerajšnih dogotkih in občutkih.
Tale anala je bila zagotovo mišljena, da jo ponudi ženska moškemu. Ostalo so izpeljenke na osnovi ideje in domišljije.
Sem za.
Kinky: kako ženske izvedejo higieno? Kljub temu, da tisti del ni tako "zaswinan" Zagotovo je kakšna pripravica, napravica. Sam je nisem videl nikoli, je bilo pa videti - vsaj na posnetkih - da je stavar "urejena!
Kolonoskopija: Mislim, da je zaradi lokacije nekaj groznega. Ja, ja, ja kakor za koga. Ampak pustimo to za njih!

15. avg 2007
10.827
199
63
Vem za cloveka, ki je to izvedel in skoraj umrl. Ocitno je mel ze prej neke zdravsteve probleme, in ko si je ocitno hotel zwapat rit, mu je uspelo neko zilo prebit in je skoraj izkrvavel. Ce ga ne bi pogresili bi umrl, ker je bil ze nezavesten. Je blo pa zanimivo kasneje ugotovit kaj za vraga je pocel, ker ena od teorij je bila tudi da so ga posilili

15. avg 2010
6.565
162
63
Ne vem kako to ženske v predpripravi delajo, jaz bi - če bi že, enostavno popil 2 litra Donata. Prime stoprocentno.
Toda jaz nisem kandidat
.

Ps : Aja, pa tole bo morda Gato potrdil, ko je menda star jager : baje da lisičja jetra tudi primejo.

Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
Osebje foruma
6. sep 2007
16.194
360
83
34

Če nismo izumrli v času antične Grčije in rimskega cesarstva, ko so se šli še veliko drugačnih seksualnih igric kot zgolj anala pri seksu moškega in ženske, potem nam tudi sedaj zaradi s tvoje strani navedenega razloga ne bo hudega

skala

Fizikalc
27. feb 2013
8.989
22
38
Kamnje
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Če nismo izumrli v času antične Grčije in rimskega cesarstva, ko so se šli še veliko drugačnih seksualnih igric kot zgolj anala pri seksu moškega in ženske, potem nam tudi sedaj zaradi s tvoje strani navedenega razloga ne bo hudega
saj so izumrli! današnji grki z anitčnimi nimajo kaj veliko italiani pa tudi ne.

Matey

AlterZavarovalničar
Osebje foruma
6. sep 2007
16.194
360
83
34
Citat:
Uporabnik skala pravi:
saj so izumrli! današnji grki z anitčnimi nimajo kaj veliko italiani pa tudi ne.
So bili tisti ljudje ala homo sapiens sapiens? Da. Smo mi še vedno živi in brihtoliramo na temu bogemu planetu? Da. Torej ni prišlo do izumrtja. Konca neke kulture pa pač ne moreš enačiti z izumrtjem.

10. feb 2008
1.883
39
48
NE NE BOMO izumrli.
Bo pač razvoj šel v razmnoževanje z delitvijo. Saj že sedaj obstoja.
Da si pa takole enostavno nekaj v zadnjico porineš, pa ni tako enostavno.
Kako se torej pripravite na tak 'obisk'?