Analno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
19553177.gif
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
a sm te prav razumel, da b ti men kiro 30let zrihtu al še celo mlajšo ? :cheer:pa veš de b js z veseljem bil tvoj prjatu, pa ti bi lahko bil moj najboljš prjatu :cheer:

lahko tudi 19 letnico, samo te opozarjam, da prevec s custvi vse skupaj jemljejo in znas imeti kar nekaj drame. ceprav si kar taprav. ti bi res naredil otroka, po 25 letu bi se ti pa z drugim spečala...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pa smo spet prišli na alter JEBACHE, ki majo 10k plače, flodrajo vsepovprek in vozijo novega Aston Martina, v resnici pa doma kosilo kuhajo in čakajo, da žena iz službe pride, da grejo lahko na en pir s sosedom in kelnarce v lokalnem pajzlu ogovarjajo. :valjamse:
Neizmeren vir zabave mi je ta forum, kjer je res zbran cvet slovenske inteligence, sami uspešni poslovneži in žrebci.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
okej, kje si zdaj ti spravil ven, da moraš bit ne vem kaj, da kakšno mlado dobro rit brusiš? al sem kaj narobe razumel. Sicer vidim,, da je reala precej bolj borna (pač debele zavaljane v povprečju), ampak se pa najde.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Verjetno si zaradi tega tudi ti gor?

To je tisti vseprisoten problem bolj zelene trave pri sosedu ali tisti v vezi z zavistjo gledajo na freelancerje in obratno. Samski si potiho zelijo veze. Ce clovek nikoli ne uspe porihtati tega v glavi, je ljubosumen na ostale tudi s taksnimi izjavami. Ki nimajo nobene prave osnove in zgolj izpricujejo lastnikovo stanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tam je bljak. Kar ti ga tam tišči. Če ti ni mama naročila, da imajo punce še kakšno drugo luknjo kje, ti pač ni pomoči.

Izumrli bomo! :eek:
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Z mamo nisem imel takšnih pogovorov, verjamem pa, da foter ne bi imel nič proti. Od nekdaj imam rad začimbe
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa te ni nikoli takole ... ščemelo? Ravno gruntam, zdi se mi, da se tistemu prahu reče Pitroid. (Ali Tuberite? :oops: ) Hmm, v glavnem, da se ne bi česa nalezel.

Tako, prijateljsko. :D