Ambasada Gavioli

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Pusti ga, naj se nasmeje
smile-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A veste, da tej DJ-ji gredo skoraj vsi v invalidsko penzijo, če se jim zjebe prst s katerim šarajo po ploščah. Job je job.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Kako ne moreš zastopt tega, da preveč kart prodajo.... če je karta recimo 25€ (kar v Gavioliju zihr je, al pa še rajš več) in če notri spusti 700 folka preveč je to 17,5k€ čistega profita. Če šteješ pa še pijačo, ki jo dodaten folk spije pa hitro prideš do 20k€. Pri takem denarju pa se razsodnost neha. Verjemi, da to ni bilo prvič v katerem izmed diskačev, k so preveč folka notr spustl... tud tisti, ki se gužvajo, čez 14 dni pozabjo, da je bla gužva in se spet vračajo. Edina stvar, ki rešuje prireditelje eventov z elektronsko musko je, da je folk velik bolj skuliran (v smislu nasilja). Če bi v tako gužvo postavu 100 čipčaparjev se pa hitro lahko kakšna konkretna pizdarija nardi.

In če nebi policija pršla, tistga 500 folka, ki je zunaj čakal nebi nobenga keša dobil.... tkole je. Jebat ga.

Dj, ki rolajo v Ambasadi, pa tudi v drugih znanih klubih imajo hude honorarje. Tako, da večino, kar poberejo s kartami gre za njih.
Pa še neki. V AGju je itaq 1/2 makaronarjev, 3/4 od druge polovice pa čefurjev!
 

anchitsa

Pripravnik
11. okt 2007
60
0
6
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
ksz

Gavioli je nekaj za 30-letnike, ki se v najstniških letih niso izživeli, pa hodijo not "žurat", itak pa so v glavnem vsi na ekstaziju (rejverji pač).

Mularija za Gavioli nima denarja...

Uuuu lejga strokovnjaka, ki vse ve!
Po čemu sklepaš? Tam verjetno še nisi bil, drugače ne bi govoril takih neumnosti...
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj je nekako povedal točno. Neki stari se gazirajo not.
Pa čim greš v ambasado prideš ven s prazno denarnico. Poznam tipa ko je eno noč noter zagonu 200€. Pa saj ni normalen, pa ko sem ču, da ni mrzle vode, teče samo vroča...ajej..samo da prodajajo tisto drago v plastenkah. Itak pol folka je not na drogah in kupujejo vodo ko zmešani.
Tam toliko denarja služijo tisti najemniki s temi partiji da je čuda. Mladim ovčkam ni problema izpraznit žepov.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj ni bila moja tema.

Verjemi, da nisem še bil noter in nikoli ne bom. Sem pa sorodnik zdajšnjega lastnika, tako da ne mi pričat bedarij.
 

anchitsa

Pripravnik
11. okt 2007
60
0
6
Priznaš, da nisi bil nikoli noter... Čudno, da potem veš vse...

Definiraj stare ljudi, so to mogoče zate tisti, ki so že polnoletni? Teh je polno noter, še posebej v zgodnjih dvajsetih...
Ven iz Ambasade lahko komot prideš s prazno denarnico, še posebej, če nimaš že ob vstopu nič noter. Ej, a veš, da jaz poznam tudi enga tipa, ma kaj enga, cel kup, ki so v našem lokalnem baru zagonili po 200€. In to v enem večeru! Ojoj, folk res ni normalen!
A da ni mrzle vode? Čudno... Verjetno sem potem vsakič kar od zraka zadrogirana, če si tam vsakič z mrzlo vodo umivam roke...

Povej mi prosim, kako se dojemaš, če je vsaka tvoja izjava kopija (popolnoma napačne) izjave nekoga drugega?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Saj je nekako povedal točno. Neki stari se gazirajo not.
Pa čim greš v ambasado prideš ven s prazno denarnico. Poznam tipa ko je eno noč noter zagonu 200€. Pa saj ni normalen, pa ko sem ču, da ni mrzle vode, teče samo vroča...ajej..samo da prodajajo tisto drago v plastenkah. Itak pol folka je not na drogah in kupujejo vodo ko zmešani.
Tam toliko denarja služijo tisti najemniki s temi partiji da je čuda. Mladim ovčkam ni problema izpraznit žepov.
bonk.gif

Bolj ko berem tvoje poste, bolj se mi zdi, da imaš doma še vedno policijsko uro ob enih ponoči in da ne greš na pivo v lokal, ker je doma cenejše
smirk-1.gif


Poznaš tipa, ki je v eni noči zapravil 200€... neverjetno. To je pa res taka nenormalna vsota, ki jo je pa res nemogoče zapravit
shocked-1.gif



Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Dj, ki rolajo v Ambasadi, pa tudi v drugih znanih klubih imajo hude honorarje. Tako, da večino, kar poberejo s kartami gre za njih.
Pa še neki. V AGju je itaq 1/2 makaronarjev, 3/4 od druge polovice pa čefurjev!

Pa niti niso tako hudi honorarji (v primerjavi z drugimi glasbeniki). Mislim, da so za Coxa plunli na Eurori okol 3 bivše miljončke. Pa je on kar med bolj plačanimi v teh vodah. Tako da se cene bolj znanih DJ-jev gibljejo po mojem mnenju tam nekje okoli 10-12k€.... ne bom pa 100% trdil.

karte = 25€ * 2500 obiskovalcev
pijača = 10€ * 2500 obiskovalcev
------------------------------
skupaj = cca 90k€

Pa če dajo pol tega za DJ-je je še vedno kar spodoben dobiček. Seveda je to izračun "od oka"
smile-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
topla voda:D
zihr ja.. voda iz pipe v ambasadi je ledeno mrzla, zrak vedno na voljo, zabijes pa pac tok, kokr hoces.. jz ponavadi okoli 50-80 eur.. je*emti malega heinekena po 4 eur=]
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sej v Lipi so pred leti pa varnostniki stali na wc-ju in težili folku, k je vodo tankal iz pipe
grin1.gif


Je pa prav, da se take zadeve poštima... učasih paše it mal na wc se ofrajhat z mrzlo vodo
wink-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
vem, ampak tej cajti so ze zdavnaj mimo. sedaj je problem dobit toplo vodo v diskacih, ponavadi te roke bolijo, ker je tako mrzla=]