Amazonski pragozd gori

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Je*bi ga, ne morem postat fan rTv Ljubljana, ker Nataše Dolenc ni več pri poročilih na ekranu, pa še v barvah je vse zadnja desetletja :evil: .. pa še zdaj se tanovi niso navadili rečt Vlada in ne Ulada ...
.. upam, da si si že zrihtal v browserju "cookie" Policy, da če slučajno zaideš na "spletko resnice" ne sprašuje stalno za dovoljenja za "biscuits" ... kot oni Švedski kuhar iz Muppet-kov ... bumci-daga-bumci-daga-BUM ... :nazdravje: ... lahko pa vse linke iz tebi "sovražnega" portala vržeš v "exklužn-zoune" v brouzerju, pa boš imel duševni mir :zmaga: ... če te že toliko moti ...
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
... pravi tisti, ki mu je RTV edini vir novic...
Kdo pravi, da mi je RTVSlo edini vir novic? Za zajtrk berem Le Monde, The Guardian in Frankfurter Allgemeine Zeitung, Popoldne pa prideta na vrsto New York Times in Washington Post. Žal, če že pišejo o Sloveniji in o Janši, so to večinoma negativne stvari.
V Sloveniji so mi pa vir novic v glavnem radio, Dnevnik, Reporter, Večer, Necenzurirano in Pod črto. Desničarskega kozlanja pa res ne berem. Zvečer pa poročila na RTV, POP in Planetu. Tako, da sem kar na tekočem.
 
  • Haha
Reactions: XXXL in cappy

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Kdo pravi, da mi je RTVSlo edini vir novic? Za zajtrk berem Le Monde, The Guardian in Frankfurter Allgemeine Zeitung, Popoldne pa prideta na vrsto New York Times in Washington Post. Žal, če že pišejo o Sloveniji in o Janši, so to večinoma negativne stvari.

Vprašaj se, kdo so avtorji tistih člankov o vladi v časpisih, ki jih navajaš


hint - 571 pisunov
 
  • Haha
Reactions: jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Fail, Sportskih novosti še v življenju nisem imel v rokah. OK, lažem, enkrat je bila v njih zavita solata, ki sem jo kupil na placu.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1612762608288.png