Alter ne dela v Operi, dela pa v IE

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Živjo, od danes se pojavlja ta težava. Brez kakrnih koli sprememb nastavitev, mi v Operi Alter odpre samo prvi nivo foruma. Drugega ne odpre, ekran ostane v nalaganju, .... Opera se identificira kot IE.

V IE dela BP, ga pa ne prenašam.

Je napaka pri meni ali v Operi ?

LP
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Safari ima včasih čuden dan in neha kazat določene strani... probaj restartat mašino, če bo pomagalo
zmaga.gif
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Enostavno ne dela. Nobene nastavitve nisem spreminjal. Tudi ponovno nalaganje Opere ni rešilo težave.

Čudno ...

LP
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Zadeva je včeraj popoldne začela ponovno delovati, brez kakršnih koli posegov, le da ni dovoljevala odgovorov. (Tudi na IE ne, " Tabla te ne prepozna ..." )

Danes deluje vse BP.

Čudno ...

LP
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.006
9.139
113
40
MB
sem mislo da sem edini s tem problemom, na prvo stran pridem, potem pa na forum al pa bilokam zgoraj samo piše elements 22/22 na strani pa nič, pol pa stiskam f5 enih 10-30x da gre mimo tega in naloži stran tak ko je treba
confused-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Možno da opera ne prebavi reklam ?
Ker če ti po več refreshih dela, potem je možno da se takrat naloži kakšna druga reklama, ko ne dela problemov. Če bi bilo kaj na sami strani narobe, pol se načeloma ne bi nikoli naložilo (ker bi pač bila vedno ista napaka).