Alter majčke v1.0 - ideje in predlogi II.

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo!
Ideja za izgled Alter-majčke iz moje strani je sledeča: spredaj levo alterjev logotip velikosti nekje 10x10 centimetrov, zadaj na vrhu pa napis www.ALTER.SI, tako kot je na spodnjih dveh slikah, na hitro sem naredil tudi dve varjanti logotipa, katera se vam bolj dopade?
Seveda lahko predlagate tudi drugačne izgleden, oblikovanja. Posebne želje so seveda dobrodošle, lahko se recimo pod logo dopiše nick, ime,... po želji skratka. Če bi radi svoje ideje delili tudi z drugimi pa prosim pišite v tole temo.

Prosim da se tokrat držite teme, ostale komentarje in vprašanja pa pišite v temi Vprašanja in ideje. Hvala
smile-1.gif


Logo 1
logob.jpg


Logo 2
logobbb.jpg


Napis
logo2b.jpg



lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
iz prejšnje teme:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Logo 1 spredaj levo v višini prsi, zadaj napis www.alter.si

Čeprav men je zelo všeč podpis, ki ga ima suggardaddy: alter.si ali pa sploh nisi
grin1.gif

Citat:
Uporabnik novaa pravi:
naročim 2 komada...

Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Če ne bo dal, povej men, pa bom prec vse zrihtala
grin1.gif


drgač se pa strinjam z ostalimi, logo 1, jst bi mela še svoj nick na majčki
redface-1.gif

Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Brezveze, da komplicirate. Sploh ne vem kako si predstavljate moder logo na modrih majicah?
17758-icon_confused.gif


Jaz sem za belo majčko. Naročila bom pa dve. Eno za spat
grin1.gif

tko, da čimprej dorečte kaj in kako bo pisalo gor.

In ne, modrih majčk preko mene ne bo; vse ostalo v temi Vprašanja in predlogi, hvala
smile-1.gif
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Napis naj bo takšen kot je v banerju na vrhu strani...

Ko bodo črne z belim logotipom vzamem takoj...več komadov. Ostale pa me ne zanimajo.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
tale predelan logo je super ... ampak na belih majicah bo to zgledalo ceneno ... moje mnenje

treba je samo izbrati pravo barvo majic ... če bi to lahko bila "alter" modra barva majice in beli logo takoj kupim
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ne vem, meni se ne zdi. Je pa to stvar vsakega posebej, nekaterim je bela barva ful všeč, drugi spet ne oblečejo bele niti pod razno...

Še zadnjič glede barve majic: to je vse, kar jaz lahko naredim.

Če ima pa kdo željo in čas, naj se gre pa zmenit s kakim sitotiskom, pa mu bodo naredili tudi bel logotip na bilokakšno majčko. Bo pa obstojnost bistveno bolj odvisna od izbire tiskarja
crazy1.gif
(kar pomeni: lahko da bo dobro in se bo dolgo gor držalo, lahko pa da začne odpadat po nekaj pranjih. Imel že obe izkušnji.)
Pa če je kdo tako zavzet, naj odpre novo temo, ker mi res ni v interesu še enkrat nove teme odpirat.

lp
Peter
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
v Mariboru je firma Habeco, ki dela dober tisk na majice. Lahko jaz frenda, ki je tam zaposlen, povprašam kolk bi to kaj prišlo pa bom sporočil.

Če je želja seveda.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
<font size="12"> Obvestilo </font>



Obveščam vse, ki bi želeli vzeti majčko iz moje ponudbe, da bom naročilo izvedel neglede na število naročil in sicer so naročila možna samo še do srede, 16.1.2008, zvečer, ker rabim naročilo posredovat naprej.


Naročila sprejemam na email napisan v globalnem postu, lahko pa tudi preko ZS, obvezno pa napišite, katero majčko želite ter velikost!

Posebne želje (aka. dopis nicka, logo po želji,...) niso problem in da ne bi kdo dvomil kar se tiče oblikovanja, je zastonj
wink-1.gif




lp
Peter
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ok, ker je bilo nekaj idej, da bi se uporabil tudi Sugardaddyjev podpis, se je strinjal in dovolil
aplauz.gif
, tako da sem skup spravil nekako takole dve varjanti:


195517-zadaj2.jpg
 

Priponke

  • 195517-zadaj2.jpg
    195517-zadaj2.jpg
    121,9 KB · Ogledi: 258
Nazadnje urejeno: