Ali ste se po kenslanju kdaj obnašali bedasto?

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Partner-ka vas je skenslala, ste to vedno mirno požrli, vzeli na znanje, ali ste se kdaj obnašali bedasto?

Jaz sem bil enkrat pravi pain in the ass. Ko me je bivša kenslala, sem si ji še nekaj mesecev težil z sms-i, po možnosti ob najbolj nemogočih urah.Klical je nisem, tolk pameti sem imel, ker sem itak vedel, da mi ne bo dvignila. Pisaril sem ji dolge sms-e, s katerimi sem ji skušal dokazati, da nujno morava biti skupaj, jo prosil, rotil...Ona me ni ignorirala, ampak sem na vsak sms dobil odgovor, da naj že neham...Ti sms-i so bili vbedno bolj živčni in vedno krajši, zato sem potem končno sprevidel, da nima smisla..

Ženske se večkrat pritožujejo, da jim bivši težijo. Jaz sem bil en od takih obsedencev, enkrat, zmeren primerek.
hysterical-1.gif
 

Vesna

Pripravnik
3. maj 2009
38
0
6
Ni obstanka :)
Napisi blog, ne pa da odpiras temo in se ze v zacetku najprej spoves.

Vedi pa, da je vse za nekaj dobro. Ce sta koncala, si reci; Odsla je zato,da bom spoznal kaksno se boljso.
wink-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Postavil sem vprašanje za druge in tudi že odgovoril nanj v svojem imenu. Kaj težiš zdaj?

Pa zadeva ni aktualna, to je bilo 5 let nazaj.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Hmmm...Jaz sem imela izpade s sms-ji pri enemu, en teden po tistem ko sva se razšla, ker sem mela krizo. To še zdej obžalujem, ker sem zlo hit vidla, da niti slučajno ni bil vreden niti atoma moje energije več.
Sem pa tut doživela podoben primerek, kot praviš da si bil sam, ko sem mogla ponoči začet izklaplat telefon, da sem lahko spala.

Se mi pa zdi, da se to pač dogaja in je normaln proces prebolevanja nekoga... Razen seveda potem v ekstremnih primerih, ko nekdo že res kr naprej gnjavi in že malo meji na kakšno zalezovanje
tongue-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Partner-ka vas je skenslala, ste to vedno mirno požrli, vzeli na znanje, ali ste se kdaj obnašali bedasto?

Jaz sem bil enkrat pravi pain in the ass. Ko me je bivša kenslala, sem si ji še nekaj mesecev težil z sms-i, po možnosti ob najbolj nemogočih urah.Klical je nisem, tolk pameti sem imel, ker sem itak vedel, da mi ne bo dvignila. Pisaril sem ji dolge sms-e, s katerimi sem ji skušal dokazati, da nujno morava biti skupaj, jo prosil, rotil...Ona me ni ignorirala, ampak sem na vsak sms dobil odgovor, da naj že neham...Ti sms-i so bili vbedno bolj živčni in vedno krajši, zato sem potem končno sprevidel, da nima smisla..

Katera je bila to? s tolko žabarkami privoščiš, čuj?

Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Ženske se večkrat pritožujejo, da jim bivši težijo. Jaz sem bil en od takih obsedencev, enkrat, zmeren primerek.
hysterical-1.gif

Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Pa zadeva ni aktualna, to je bilo 5 let nazaj.

Ne moreš se zdaj za že 5 let ozdravljenega in spremenjenega proclaimat, glej svoje izjave od letošnjega poletja:

Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Moj interes: priti z njo v stik, osebno.

Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Variante:

-počakam jo pred blokom in ogovorim (njen blok je mali, ne bo je moč zgrešiti)

evil.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
In tudi ne rabite vedet, ker moje življenje ni vaša stvar.

Kasius zapušča alter tokrat za vedno, ker imam že poln kuratz tega, da eni vedno znova vlačijo moje stare poste na plano, insinuirajo ...

Uživajte, otroci v tem peskovniku še naprej...
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.487
9.211
113
LOOOOOLek, ni naša stvar, a sprašuješ pa bedarije...no povej kak so te nategnili hahahaha
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Sej ne moreš verjet, tuki razlaga o težavah, ko pa skušamo pomagat, pa gre ...
wink-1.gif


p.s. sej ne gre za dolgo, je isti, ko trust/žajfa/you name it
 
Nazadnje urejeno: