Kaj bi vi naredili?

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Zadeva je taka.

Kar nekaj mesecev sem si preko neta dopisoval z neko punco.Začelo se je na izi , malo za hec..Ne bom opisoval cele zgodbe. ..V glavnem, jaz sem se tekom pogovorov (telefonskih) kar malo zatreskal vanjo...

Dogovarjala sva se za srečanje,iz katerega ni bilo nič, ker živiva več ko 100 km narazen, ampak pustmo zdaj to, ni bistveno za debato.

V glavnem, ona je mene odjebala.Kao za vedno, kar je terba jemati z rezervo, ker se pr njej to hitro spremeni.

Njene slike nimam. Če bi hotel, bi jo imel.Mi jo je ponujala, jaz sme bil pa romantik zanesenjaški, češ..itak te bom videl..

Kaj vem o njej:

-vse osebne podatke, kje dela, živi..
-dokaj natančen opis..kako zgleda

Moj interes: priti z njo v stik, osebno.

Ona je: temperamentna, menjuje razpoloženje (čist možno, da bo, čez čas spet pripravljena kontaktirat, če ji pošljem sms),menjuje tipe, noče se navezati, iz njenega načina življenja je razvidno, da je nekakšna razuzdanka

Stara je 29 let.

Variante:

-počakam jo pred blokom in ogovorim (njen blok je mali, ne bo je moč zgrešiti)

-septembra je v LJ nek koncert, kjer bova oba prisotna (ji pošljem sms pred koncertom, če je za, da se vidiva?)

-januarja ma 30 let (ji pošljem en kul sms..in počakam na reakcijo?)

-obdržati njeno cifro kot zlato rezervo in jo poklicati čez kako leto..?

?

Hočem jo videt. In se, če ne druga prepričat, ali je res tako dobra plejerka in mačka.

Osredotočite se na to, kar je vprašanje, ne na to, da nimam njene slike in da je čudno, da se še nisva videla.
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tip je
wink-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz se nebi pretirano trudil. Pa videt jo tut moreš prej preko slike.

Facebook?

Nima, kot tudi jaz ne.

In, ne, ni tip, govoril sem z žensko po telefonu uro pa pol, ločim ženski glas od moškega..
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
lol, verjetn te en tip vleče ..klasika
tongue-1.gif

me ne...

-govorila sva po tel..večkrat...
-pisala mi je s SLUŽBENEGA mejla, ko ej bila v službi..razen če ne misliš..da ima nek tip v službi, v eni bolj znanih ljubljanskih firm registriran mejl pod ženskim imenom..lol..
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.043
113
kaj pol čakaš......poklič jo a ti je tolk težko, če te že odjebe boš pa vedel za drugič
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Potem jo pa pust pri miru, žensko nestabilno..mogoče ji paše, da se je rajcala s tebo( bogve, kaj sta si govorila
grin1.gif
) zdej, ko pa vidi da je resno , je pa spizdila..po moje je mejhna in debela pa grda, pa se je zavedela , da ne bo nič, se te hoče znebit na njen način, da bo izpadla žešæa..
ma tega je , kokjr čeč..ne se sekirat LOL
wink-1.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Joooj... okrog prsta te vrti, ti pa tečeš okrog nje kot razvajen kužek...

Zbudi se in pozabi to, na svetu je še mnogo punc, ne se skeirat zaradi ene čustveno nesposobne ženke ki jih je itak enen 85%
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
npisal si dolg post iz njega lahko raztb erem samo, da si žal bedak! Iz tega ti lahko samo tako pomagam, da mi daš številko in se z dekletom pač dobim. Napisal si, da menjuje tipe in ravno tako jaz iščem
evil.gif
. Punca je hot pa vse ti pa se z njo meniš ona pa išče akcijo?
Daj reši jo težave in mi pošlji številko
evil.gif
Naredi uslugo njej in meni pa bo, 100 km raztlike danes ni nič!
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
npisal si dolg post iz njega lahko raztb erem samo, da si žal bedak! Iz tega ti lahko samo tako pomagam, da mi daš številko in se z dekletom pač dobim. Napisal si, da menjuje tipe in ravno tako jaz iščem
evil.gif
. Punca je hot pa vse ti pa se z njo meniš ona pa išče akcijo?
Daj reši jo težave in mi pošlji številko
evil.gif
Naredi uslugo njej in meni pa bo, 100 km raztlike danes ni nič!

Menjuje tipe, ampak ne za eno noč, pač tako, za par mesecev.Trenutno menda ma nekoga, zato ni kaj dost dovzetna za spoznavanje.

Meni se zdi najboljša varianta..da malo počakam...Njen rd bo dober izgovor, da ji spet pošljem kak sms...zadevi hočem prit do dna in to žensko videti, če ne prej..drugo leto..
 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Če veš kje živi/dela....si vzemi 1x en dan in probaj punco videt.....že po-tem kako zgleda boš videl ali ti je lagala ali ne.....če je OK v akcijo....čene te bo pa itak minilo
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
Če veš kje živi/dela....si vzemi 1x en dan in probaj punco videt.....že po-tem kako zgleda boš videl ali ti je lagala ali ne.....če je OK v akcijo....čene te bo pa itak minilo
smile-1.gif

Ja, sej to se mi zdi najbolj pametno..si naredit izlet v LJ in jo počakat pred blokom..da jo vidim..
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
dan ali mesec sexa je popolnoma vseeno. PA ti si neki amater, ženska ni zadovoljena in ti ji nisi pripravljen pomagat
bonk.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Vaginko, sori, ti si res polpismen..Še enkrat preberi uvoden post, če ti to tvoje možganske celice dovoljujejo..al znaš samo žalit.

Ta tema je odprta zato, da mi kdo kaj svetuje, ne da boš ti tu jebaæa wannabe špilal.
 

Fuzija

Zelenc'
12. jul 2009
25
0
1
Mene bi zanimalo kako izgleda. Počakaj jo pred blokom oz. pred službo. Potem boš videl če se sploh splača vstajati naprej.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Fuzija pravi:
Mene bi zanimalo kako izgleda. Počakaj jo pred blokom oz. pred službo. Potem boš videl če se sploh splača vstajati naprej.

Sej..to je po moje najbolj pametno.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Enkrat davno je bil IRC... pa sem se dopisoval z eno žensko, kao ni imela slike, ful huda, vedno je nekaj napaljivala... opisala se je kot visoka, temne lase, temne oči... no pol pa po kakšnih 3 mesecih sva se srečala, sem mislil da bom padel v nezavest
bonk.gif


Bila je polno razvita (beri 120kg) kratki lasje... ma katastrofa uglavnem
smile-1.gif


Od takrat brez slike ne šmirglam nobene več
smile-1.gif


Tebi pa tudi svetujem da začni živeti REAL LIFE !!! Ta facebook je itak sama zajebancija.

LP
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Kasius pravi: -
Dogovarjala sva se za srečanje,iz katerega ni bilo nič, ker živiva več ko 100 km narazen, ampak pustmo zdaj to, ni bistveno za debato.
-
To je zelo bistveno. Vse gre po načelu namakanja trnka. Če ne prime en ribak (ker mu je 100km predaleč) bo priplaval mimo drug ribak .......

V teh letih (in še kakšnih 15 naprej) so ženske brezkompromisne. Take iščejo samo še tipa s kešem (hiša, dober avto, služba, ipd.) vsaj za silo dober na pogled in v postelji. In nekdo ki mu je 100km v par mesecih predaleč to ni! Si pač najdejo drugega .......
13.gif