Ali sem neroden?

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Sem že tu napisal pa da se ne bom ponavljal...
evil.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
Spoštovani,
star sem 25 let in sem očitn zelo neroden !
Pri rezanju drevesa, sem skupaj z njim zdrvel v jarek, poln robid in jasno, imel na milijone trnov po celem telesu.
Zlasti na roki opažam (predvsem na prstih) ogromno majhni, komaj vidnih pikic - polomljeni mikrodelci trnov, ki sem jih s pomočjo rakije, šivanke in pincete skušal odstraniti, vendar ne gre. Vedno stržem iz predela, kjer se vidi pikica del povrhnjice, vendar naslednja plast pa ob dotiku izjemno peče in boli in ne morem do trne, ki je zarinjen v mesu očitno (?!). Ti predeli me bolijo, zlasti sedaj po drezanju in imam tudi precej poordele in otečene ter boleče in vroče občutke v predelih, kjer sem veliko šlatal.

Kako to odstraniti ? KAKO ?! Mi bodo odrezali prste, ali bom staknil infekcijo ?
Koliko časa, če ne bo prej po meni, naj bi trni šli ven, če bo to sploh mogoče, ker si ne predstavljam, da bi sami od sebe kar tako lahko šli.

Hm, imel sem že nekaj takih primerov, ko sem se na primer zaskalil za les ... ko nisem mogel ven dobiti in me je isto peklo pa bolelo, sem pustil, naredila se je taka rana, čez dva tri dni se je malo zagnojilo, potem pa je skala sama od sebe prišla proti vrhu in sem jo z iglo spravil enostavno ven ... Da bi pa ti prste amputirali zaradi tega, pa se mi sliši, kot da imaš cele prste napikane ... Mislim, da se to ne bo nikoli zgodilo ...

Ti pa priporočam obisk pri zdravniku, ki ti lahko pomaga s kakšnimi kremami ali s čem podobnim.

To, da pa si neroden ... čisto vsak lahko pade, se spotekne, zaleti, udari itd ... V tvojem primeru je šlo bolj za nesrečo.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Stari kaki odgovor je to?

Citat:
Spoštovani !
Ne bo držalo gelde unega enega !

Sem vas vprašal, ker je ura včeraj bila nekoliko pozna in nisem mogel do osebnega zdravnička. Hvalaaa


Pa jebomast
evil.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Prvo - preveč jamraš za svoja leta

Drugo - tiste iglice ali trni ki so ostali v roki se bo v roku 2-3 dni naredil tak mozoljček (zagnoji se) pa pade trn sam ven.

LP
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
ksz

tole ni osebna izkušnja, je pa hudičevo smešna vsem, mogoče edino dotičnemu moškemu staremu 25 let z obale ne. Še bolj kot on pa navduši dohtar z odgovori
smile-1.gif