Ali je kdo imel že res kako nesposobno v postelji? 18+

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ko je pa debata tako zelo konstruktivna že v štartu, da glava peče. Mene sam zanima, če znaš ti žensko pripravt do tega, da ene pol ure težko hod, ker ji kolena klecajo, ker če znaš to, se bo že potrudla, da te scuza do amena, pa tud če jo morš naučit.
Lepo si zdresiran. Učil sem jih ko sem bil star 20, tisto ki pa še zdaj ne zna, jo je pa lažje zamenjat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Zdresiran? Tole bi pa rad slišal. Aja, tud tvoja hidravlika ne bo večna.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Moje izkušnje so da starejše bolje fafajo. Zdej mam sicer velik mlajšo ampak je kul. Tudi ni edina mlajša ki sem jo imel, da dobr fafa ampak načeloma imam veliko boljše izkušnje s starejšimi.
Sm Mel pa tudi že fejst slabe :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.144
3.078
113
S protezo ima itak dejansko manjšo moč ugriza kot tista s svojimi zobmi.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.334
971
113
Celje
Obišči stran
Nekaj ne razumem. Ok vse tiste 16-21 se nekamo, ki se vam da vsak vikend drugo iskati, samo tu gor nas je kar nekaj, ki pa nismo več mladiči. In če ste s partnerko/ženo skupaj recimo 5+ let in imate še vedno probleme z nekvalitetnim spolnim življenjem, se je za vprasati kdo je sedaj tu nesposoben. Bemtiš če vzamemo povprečje 3xtedensko vaje, moraš biti res debil, da ne naučiš/pokažeš/razložiš/... kaj ti odgovarja in kako narediti da bo bolje kot “pro” scena. Seveda velja tudi obratno, da se tudi ti naučiš kaj partnerki najbolje sede in se bo zaradi tega še bolj potrudila.

Ker logika in izkušnje mi pravijo, da ob dovolj vaje skoraj ni zadeve, ki se je nebi uspel naučiti.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Prjatu povprecje v zakonu je recimo 2x mesecno pa sem verjetno prevec rekel. In ja, nekateri smo malce starejsi in pametni, ker nismo v zakonu, da imamo vsak teden drugo ali pa dve.
Vsak normalen clovek se preobje drugega, slej kot prej. Vecna ljubezen obstaja pa v domeni disney produkcije. ;)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Igi ti ko neveš. Pravi alter ded se nerabi nič učit in ma baba mehka kolena pol. To so vse rojeni jebači. babo samo poboža s kur**m in ji prihaja tak da šprica po stenah.
Zaseka
To da je v zakonu povprečje 2x mesečno se je pa tudi za zamislit kaki zakon je to.. ajde ok razen če si že v jesei življenja
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey, kalbo in sad

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
Mene sam zanima, če znaš ti žensko pripravt do tega, da ene pol ure težko hod, ker ji kolena klecajo, ker če znaš to, se bo že potrudla, da te scuza do amena, pa tud če jo morš naučit.

A ti si pa bolj hlapčevske sorte, najbrž ti tut pašejo domine ki ti skačejo po jajcih in te dresirajo za psa? Pa za koji ku*ec se mora ravno tip najprej potrudit in izkazat za Rocco Siffredija, šele potem pa se bo zafnana očijeva kraljična morda odločila, da ti mal ustreže? cucek
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
A ti si pa bolj hlapčevske sorte, najbrž ti tut pašejo domine ki ti skačejo po jajcih in te dresirajo za psa? Pa za koji ku*ec se mora ravno tip najprej potrudit in izkazat za Rocco Siffredija, šele potem pa se bo zafnana očijeva kraljična morda odločila, da ti mal ustreže? cucek
Ja, jest sm cel suženj. In ja, Rocco Silfredi je pa sinonim za dobrega jebača. Tele....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Nekaj ne razumem. Ok vse tiste 16-21 se nekamo, ki se vam da vsak vikend drugo iskati, samo tu gor nas je kar nekaj, ki pa nismo več mladiči. In če ste s partnerko/ženo skupaj recimo 5+ let in imate še vedno probleme z nekvalitetnim spolnim življenjem, se je za vprasati kdo je sedaj tu nesposoben. Bemtiš če vzamemo povprečje 3xtedensko vaje, moraš biti res debil, da ne naučiš/pokažeš/razložiš/... kaj ti odgovarja in kako narediti da bo bolje kot “pro” scena. Seveda velja tudi obratno, da se tudi ti naučiš kaj partnerki najbolje sede in se bo zaradi tega še bolj potrudila.

Ker logika in izkušnje mi pravijo, da ob dovolj vaje skoraj ni zadeve, ki se je nebi uspel naučiti.

councilofmen.jpg