Ali je kdo imel že res kako nesposobno v postelji? 18+

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Seveda, ene imajo neke predsodke, druge so antitalent.. pri meni, če ne fafa, kot se zagre, mora it.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kamela213

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Fafat zna pa lih 1 od 10....pr men sam ena milfa...ostalo pa tko tko... :(
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Fantje, vi ne veste nič.
Kako zgleda, ko staro babo za fračo primeš ( ? ) - tako kot bi kobili z dlanjo dal kruha jesti :fredi: .
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Si že dal kdaj kobili kruha jest? Nekrofilija :sprasujemse:
S teboj je nekaj narobe.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Men je zanimiv, ko se na takih temah srečajo sami yebači. Pol pa babe niti ne znajo prav prijet....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8
I

Izbrisan uporabnik #9334

Meni ga noče nobena potegnit ... vse pravijo, da je preveč grd :obesise: .
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Ne gre se tukaj za kdo je jebac, kdo ni...

dejstvo je da nekatere znajo nekatere so pa pac podn.

isto je z tipi, kaksni lepo zadovoljijo bejbo, da komaj hodi, kaksen ga pa do kolen prinese in ze pljuva...

imel sem bejbo ki ji je po minuti fajn prislo, in potem me je vsako minuto vprasala ce mi bo ze prislo...

vem da je tema problematicna za marsikoga, ampak roko na srce, to se dogaja Skoraj vsem.
Masikdo si rad resnico razlaga po svoje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
A bi lahko kdo kaj konstruktivnega napisal, ali še niste prišli do BJ, da ste vsi tko pametni?
Ko je pa debata tako zelo konstruktivna že v štartu, da glava peče. Mene sam zanima, če znaš ti žensko pripravt do tega, da ene pol ure težko hod, ker ji kolena klecajo, ker če znaš to, se bo že potrudla, da te scuza do amena, pa tud če jo morš naučit.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Če nima vseh certifikatov in, če se redno ne usposablja doma in v tujini ji ga ne pokažem, če je še taka urologinja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr
I

Izbrisan uporabnik #9334

Na vlaku v kupeju sta sedela prijatelja, vanj vstopi čudovita blond mrha. Obema je padla čeljust dol, buljita vanjo itd ... ko zine Pepi : "Gospodična, kaj bi se lahko zmenla, bi šli sexat z mano?"
"KAJ !!! ? , kakšna nesramnost !" - mu je pritisnila vročo okoli kepe in se šla kujat tja na hodnik.

"Uuuu, ti mater, ti si pa direkten ! :D " je rekel Francelj. "Ti jih pa takole kar večkrat fašeš, a?" :p
"Ja, jih res večkrat fašem, ... ampak seksam pa tudi kar večkrat" :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Spajky