Ali bi se spustili tako nizko?

I

Izbrisan uporabnik #9334

babe se bodo hvalile kako jim pride 10-krat in to dvakrat dnevno 7 dni v tednu. če je farovška pa mogoče enkrat na 14 dni.

da boš vedel kaka je resnica predlagam samostojni test. šlosar bo že dobil kako, kak ducat..pa napiš kaki so izsledki.

Meni ponavadi vse pobegne nekam v veje, tako da ... kaj čem :zavijazocmi: . Tisto kar mi uspe takole po sreči uloviti enkrat na pol leta pa - zvečer ko se luč ugasne :oops1: .
Zakaj bi se izmišljeval in se hvalil, če pa ni res.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Letos še ni malo manjkalo ... pa sej bo, upanje je pol življenja :cheer:, leto je pa šele na polovici.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ti pa nisi tipični alterjevec. Tipični alterjevec je letos seksal vsak dan vsaj 5 x. Vsakič z drugo bejbo. Pa to še ni vse. Udeležil se je 12 orgij, spal v 23 "sendvičih" kombinacija WMW) ... aja, pa vse bejbe so ble 100-60-90 in zlo lepe
Tko da, jest bi se na tvojem mestu zamislil, a bi sploh še ostal na Alterju :evil::evil::evil::evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ni bilo namerno - samemu ti je spodrsnilo. :valjamse:

V bistvu je bilo namenjeno "povprečnemu alter uporabniku". ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj sedaj :oops1: ? Si naj grem rovnico poiskat tja v drvarnco in si lukno kopat? :oops1:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

(Mater, so naše uporabnice trde! :zavijazocmi: Čisto nobena dobra dušca se še ni javila ... :zavijazocmi: )
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ti pa nisi tipični alterjevec. Tipični alterjevec je letos seksal vsak dan vsaj 5 x. Vsakič z drugo bejbo. Pa to še ni vse. Udeležil se je 12 orgij, spal v 23 "sendvičih" kombinacija WMW) ... aja, pa vse bejbe so ble 100-60-90 in zlo lepe
Tko da, jest bi se na tvojem mestu zamislil, a bi sploh še ostal na Alterju :evil::evil::evil::evil:

Zakaj pa potem ti ostajaš tukaj?? Pa zakaj sem se jaz privlekla nazaj?? To je sedaj vprašanje??? heh.....;);)
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
barvica a ti slučajni zagovarjaš nasilje nad moškimi, hmmm Demz mam jest varno hišo za moške une ta prave sej veš beli obroč, pa knjige lohk bereš brez omejitev
barvica a ti slučajni zagovarjaš nasilje nad moškimi, hmmm Demz mam jest varno hišo za moške une ta prave sej veš beli obroč, pa knjige lohk bereš brez omejitev


Ojej, to pa ne... sem proti vsakem nasilju, boh ne daj Demza tepst. :eek::eek:
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Če je sam za to, potem naj si kar privošči. Verjetno se bo že našla kakšna, ki je tudi za takšne štose....

Za tak hude varijante pa še nisem.... ampak vse se lahko še spremeni... heh,....:zardelalter::fredi:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Neeee, jaz nisem za tako grobe reči. Jaz jo npr. primem, potrgam tisto majčko dol iz nje in zabrišem na postlo. Na tla je ne smem, se mi lahko še polomi, kdo bo pa potem tiste kolke skup šraufal :confused: . Ko začne punca nazaj dihat, sva ravno na sred posla, a ni to najlepša metoda? Kdo se bo pa ukvarjal s tistim rajcanjem in pihanjem na dušico itd, pa še spodleti zelo rado ob tistem početju o_O. Bika je treba za roge zagrabit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dentex
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaaaa - moraš gledat kje je spredaj in kje je zadaj. :cheer: