Ali bi se spustili tako nizko?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Zanimivo je, da ženske toliko zdržijo.

Povej, Barvica, pa Mamca tudi, ter vse ostale punce kar vas sploh tukajle je ( :rolleyes: , blj švoh :rolleyes: ) Torej - koliko daleč greste? Do 5 - 6 orgazmov v paketu, ali zdržite tudi do petnajst ? Pa ne grupnega, to je bljak. S svojim možakarjem seveda. :cheer:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Boš spet Barvico spodil z alterja. Saj se je komaj vrnila po dolgem času. Pomoje bi jih ona zdržala sam prej k. odpove.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Zanimivo je, da ženske toliko zdržijo.

Povej, Barvica, pa Mamca tudi, ter vse ostale punce kar vas sploh tukajle je ( :rolleyes: , blj švoh :rolleyes: ) Torej - koliko daleč greste? Do 5 - 6 orgazmov v paketu, ali zdržite tudi do petnajst ? Pa ne grupnega, to je bljak. S svojim možakarjem seveda. :cheer:

Ko seksa s svojim moškim, misli na drugega - v tem primeru ji lahko pride tudi 16x zapovrstjo ... drugače no go :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa - sej sem čisto nežno vprašal ( :srce: ) ( kje je oni smajli z rožico? ). Menda se ne bodo že zaradi tako nežnega vprašanja razbežale. :zavijazocmi:
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
_S1uVyUJl0PHG9FZSwCkjW4rwcqCob_tkjNQndhw3cEV60WReFdauFNgGi6gnsgCXXfYVtyYQIpuSA55aAXaVkDQA5TpTg=s0-d-e1-ft
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Razumem, ja. Ampak pustil pa ne bi. Očitno nisem dovolj moderen in - po pravici povedano, tudi bil nebi. Sem pač nek zaplankan star starokopitnež, ki raje vidim, da se mi baba smuka okoli šporherta v bajti, kot pa okoli nekih nabildanih mimoidočih sixpackov :oops1:

Se če bi pridno gledal, bi lahko na koncu polizal :valjamse:
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Zanimivo je, da ženske toliko zdržijo.

Povej, Barvica, pa Mamca tudi, ter vse ostale punce kar vas sploh tukajle je ( :rolleyes: , blj švoh :rolleyes: ) Torej - koliko daleč greste? Do 5 - 6 orgazmov v paketu, ali zdržite tudi do petnajst ? Pa ne grupnega, to je bljak. S svojim možakarjem seveda. :cheer:

Juh, pa od kje vam, da doživljamo ženske stokratne orgazme hkrati?? Uf imam občutek, da svoje boljše polovice sploh ne poznate in vsako globoko vzdihovanje in dretje vzamete kot orgazem.

Zadostujeta mi dva ali tri zapored... očitno nisem preveč zahtevna.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Juh, pa od kje vam, da doživljamo ženske stokratne orgazme hkrati?? Uf imam občutek, da svoje boljše polovice sploh ne poznate in vsako globoko vzdihovanje in dretje vzamete kot orgazem.

Zadostujeta mi dva ali tri zapored... očitno nisem preveč zahtevna.

Kdo je zdaj tisti ki ne zdrži več? Ti ali on?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mislim - to zares sprašujem, ker sprašujem tudi mojo drago, kaj pravijo njene prijateljice. Ker na splošno vemo, da se babe čisto vse zmenite, od tega kako stare gate ima tvoj dragi na riti, do kakih še pikantnejših detajlov :evil: .

Pa pravi, da se pa tega ravno ne pogovarjajo. Jaz pa nekako ne verjamem. Kaj pa ti praviš, in ostale dame tule gor?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da se ti taka nesigurnost ne pritiče...

Eh, to ni nesigurnost. To je čisti firbec, ker me že toliko let zanima, kako je pa to drugje. Ampak se o tem ne pogovarjamo. (kje je tista preklemanska rožca ki jo je Luciano nekje zgoraj uspel prilepit, jaz je pa ne najdem? :zavijazocmi: )
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Eh, to ni nesigurnost. To je čisti firbec, ker me že toliko let zanima, kako je pa to drugje. Ampak se o tem ne pogovarjamo. (kje je tista preklemanska rožca ki jo je Luciano nekje zgoraj uspel prilepit, jaz je pa ne najdem? :zavijazocmi: )

babe se bodo hvalile kako jim pride 10-krat in to dvakrat dnevno 7 dni v tednu. če je farovška pa mogoče enkrat na 14 dni.

da boš vedel kaka je resnica predlagam samostojni test. šlosar bo že dobil kako, kak ducat..pa napiš kaki so izsledki.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zaenkrat še ostajam, heh,... moram, ko vidim, da so same feministke ostale tukaj. Nekaj zdrave ženske pameti pa skoraj mora biti tudi tukaj, heh....

Zdržim pa marsikaj in kot si pravilno ugotovil k... odpove, :jok::jok::valjamse::valjamse:

Ja sedaj razumem , :D , ... je kar hudir, še dobro da se več ne pritožujete.
Star pregovor pravi, da deska pokonci in ženska na hrbtu - to neverjetno veliko zdrži.