Ali bi se spustili tako nizko?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Tisto spredaj npr. je za rekeljc gor obesit in klobuk čez.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer je pa pokojna teta večkrat povedala, da je nartaboljš krava tista, ko jo moraš dvakrat pogledat, kje je spredaj in kje zadaj. Takšna daje največ mleka ... :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj to? Da pride samo do tri?
Komot se pride do 15 v eni uri. Odvisno od razpoloženja je dovolj tudi pol ure. Do prvega slabih 10 minut, potem pa rafalno. In vsak je močnejši.
Potem ko začne protestirat, da bo pa sedaj dost, pa še dva šusa. Je potem jutri zjutraj kot rožica :cheer:. Zares, ženska na hrbtu zdrži boga in pol.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ma ja. Kdo ti je pa to povedal?? Resno?? Skoraj ne verjamem, razen če nimaš ravno medicinskega čudeža doma.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ma ja. Kdo ti je pa to povedal?? Resno?? Skoraj ne verjamem, razen če nimaš ravno medicinskega čudeža doma.

Ja - ne vem no ... čudno se mi zdi, da se o tem več ne pogovarja. Kaže da je tabu tema. Ampak drži, prisežem. Seveda ponavadi dec odpove, če pa zdrži, je pa tako kot sem opisal.
 

B81

22. jul 2007
34.469
8.943
113
hm..
a svoboda telesa ni ustavna pravica?
če te ženska spoštuje...
če te ima rada..
da nisem starokopiten in rečem kuha, pere, lika
če te dopolnjuje

a moraš res imet kontrolo nad njenim telesom in fizičnim omejevanjem?
Sem že v oni temi o sodnici opazil, da za njegovo ženo ni dobro češenj zobati z demzom, lahko hitro ostane brez zob...to je še tista stara "nemaš pravo glasanja" šola, kjer je na zunaj vse ok, doma pa depresija.