Akcije letalskih kart

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
a res.kako potem da je iz dunaja do dusseldorfa v la povratna karta bila z arbelrinom 312€.
dunaj se mi zdi okoliško letališče
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
lej odpiratelj te teme ima svojo spletno stran posvetu.si
na tej strani večkrat najdem zelo koristne info(pohvale Vinsu) in tudi ta info je na tej strani.imaš celo printscreen datumov in cen.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Res je, VinS-ju same pohvale.

Kot rečeno, NY in London v kompletu za 190 € .

LP,
PIC
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
no, jaz sem danes vzel lufthanso iz trsta - san francisco - trst v aprilu za 580 eur.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Ko si pa že v Madridu, pa izkoristi še to ponudbo:
Madrid-Sao Paolo - Buenos Aires - po kopnem do - Lima (Peru) - London za 236€!!

Pa če koga zanima - še včeraj se je dalo (verjetno še danes samo nisem preverjal) leteti iz Ljubljane do Bruslja za 2€, do Londona pa za cca 13€ (za povratno karto). Mi smo si kupli za Bruselj, ker pa smo hoteli karto petek-ponedeljek je bilo kar 3x dražje - za 4 osebe smo tako plačali celih 28€ (vsi skupaj):)
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik VinS pravi:

Pa če koga zanima - še včeraj se je dalo (verjetno še danes samo nisem preverjal) leteti iz Ljubljane do Bruslja za 2€, do Londona pa za cca 13€ (za povratno karto). Mi smo si kupli za Bruselj, ker pa smo hoteli karto petek-ponedeljek je bilo kar 3x dražje - za 4 osebe smo tako plačali celih 28€ (vsi skupaj):)

kje si to gledal oz kupoval...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
KSZ

Bi se našla kakšna "smešno" poceni karta v kakšno večje mesto, ki ni oddaljeno več kot dve uri leta pa da se gre zjutraj in vrne isti dan proti večeru oz ponoči. V bistvu bi šel na pijačo in shopping. Skoraj kamorkoli za dve osebi, najrajši iz Brnika.
smile-1.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Gledam let Venezia -Rim (7.3.13-12-3-13) Easyjet
Na njihovi strani je cena 55,32€
Edreams 42,98€

Se mi znesek na Edreams poveča preden plačam ali je to pač ta cena.
Vem, da se poveča plačilo s kreditbo kartico .....verjetno v vsakem primeru.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Bi se našla kakšna "smešno" poceni karta v kakšno večje mesto, ki ni oddaljeno več kot dve uri leta pa da se gre zjutraj in vrne isti dan proti večeru oz ponoči. V bistvu bi šel na pijačo in shopping. Skoraj kamorkoli za dve osebi, najrajši iz Brnika.
smile-1.gif

+2
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
A hebe...in te Edreams
evil.gif

Najdem karto za Budimpešto Ryanair2-5 februar za 16€
cheer.gif

S popustom...kupon in virtualna kartica seveda.
V petih poskusih sploh ne gre skozi in napiše
During the booking process we have detected a change on the payment options for your journey. Please select a new form of payment and continue with your booking.

čez dve uri je cena ista pa mi izpiše isto.
Če se ie karta med tem časom dvignila bi morala biti pri naslednjem poskusu oziroma čez dve uri višja ne pa ista???
Oziroma zakaj je na izbiro virtualna kartica če ne morem plačati z njo?
Skratka nateg..............
frown-1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Enako jaz, na Entropay sem naložil denar (in to 40 evrov) in se mi isto izpiše kot tebi halo. Si že od Entropaya zahteval denar nazaj? Jaz sem poslal mail, odgovora še ni. Pa da popizdiš... Najprej je izbira te kartice na voljo in ponudi 7 evrov popusta, ko potrdiš, pa je ni več na voljo in izpiše to kar je tudi predhodniku...
 
Nazadnje urejeno:

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Jaz sem probal vsaj 10x že pa ne gre
confused-1.gif

Sej denar ne vem če dobiš nazaj ali ja?
Nisem šel v detajle brat če ga lahko zahtevam.

Kaj si jim napisal?