Akcije letalskih kart

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Tale stran je verjetno uporabna samo kot iskalnik, ne pa tudi za nakupe?

Sem iz firbca preveril let, ki ga imam rezerviranega cez dva tedna, in je cena cca 40% visja od trenutne cene, ce jo preveris neposredno pri letalski druzbi (Ryanair)
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
Mi lahko kdo pojasni eno stvar z Ryanair prtljago?
Po vandranju preko EU z vlakom se bomo vračali iz Londona z Ryanairom. Nabavil sem Family Plus:
If you have purchased "Priority & 2 cabin bags" or a Plus/Flexi ticket you can carry the following on-board:
  • One small bag e.g. handbag, laptop bag etc. not exceeding 35cm x 20cm x 20cm
  • One cabin bag, not exceeding 55cm x 40cm x 20cm in size and 10kg in weight
Zanima me ali je na osebo ali na družino? Thx
 

japoncica

Zelenc'
29. jul 2017
18
0
1
Tale stran je verjetno uporabna samo kot iskalnik, ne pa tudi za nakupe?

Sem iz firbca preveril let, ki ga imam rezerviranega cez dva tedna, in je cena cca 40% visja od trenutne cene, ce jo preveris neposredno pri letalski druzbi (Ryanair)

Jaz sem gledala za Mallorko za 4.6. iz Gradca pa je na tripsta full ceneje, kot če grem na uradno stran od Austrian Airlines.
Drugače pa za Biškek nimaš ravno veliko variant... Turkish airlines, Aeroflot, Pegasus pa Ural airlines...tako da ni ravno veliko možnosti, da najdeš kakšno full ugodno varianto.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Ja res je vmes sem tudi jaz "vrtel miško".
Iz Brnika preko IST je cena cca 400uer. Ostale ponudbe so najnižje tam cca 355 in gor.

Opcija 2 je: Wizzair iz Budimpešte v Astano (kz) in z Air Astana iz Astane v Biškek.
Cena cca ista.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Adria z Ljubljane ali pa Croatia iz Zagreba.

Dalje se ti pa ne splača vozit na letališče.
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Vmes sem se skoraj odločil za Azore, so mi bistveno bolj simpatični in ne tako natrpani. Karte do otokov sem našel, ne najdem pa kakšnih pametnih strani o letih med otoki.
Ima kdorkoli kakšne informacije?
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Tehnično vprašanje.
Gledam karto na mytrip.com (je let od Adrie in cenejši, kot na sami Adrii), in v Rules piše, da karta ne sme biti prodana v Sloveniji. Če pa označim državo kot Slovenija, me pa pusti naprej do plačila (za isto ceno).
Ima kdo praktične izkušnje, a so lahko problemi?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Lahko ti tudi stornirajo že plačano karto in vrnejo kupnino, ker si kršil pogoje nakupa,