akcija ZPS - placaj elektricno energijo ceneje

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Mogoče nihajne porabe, planiranje ipd.?

Sicer pa...spletni obrazec, raje se pobere več, ker je enostavno, kot pa premalo.
 
22. jul 2007
12.979
1.381
113
123
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
ne-ne-1.gif

Pa naj bo k si glih ti

43 centov pri ECE je strošek z vsem, dobava in omrežnina+prispevki+...

38 centov pri GENu je pa samo plin z DDVjem

ne-ne-1.gif


Smajlije pa ti popravi
cool-1.gif
Skeniraj položnico, ne verjamem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Predvidevam, da si potem "marginalni" porabnik, vsaj tako se vidi iz reklam za TČ.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Ni mi jasno zakaj imajo lastniki TČ nižjo ceno kot ostali porabniki. Zato ker porabijo manj elektrike, ali zato ker jo porabijo več?
Če zaradi tega ker jo porabijo manj potem bi morali imeti mi ki se ogrevamo na drva imeti elektirko še ceneje.
Če pa zato ker jo porabijo več, potem pa tisti ki poleti ogrevamo vodo poleti z bojlerjem, pozimi pa pol sob ogrevamo z električnimi radiatorji in blazinami (samo krušna peč in štedilnik) bi spet lahko imeli ceneje električno energijo.

Sam sem nadpovprečni porabnik, svak jo v enem mesecu porabi toliko kot jaz v več kot pol leta(400 evrov/mesec) ... Me zanima kakšno ceno bi on dobil.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.979
1.381
113
123
Citat:
Uporabnik Jiggler pravi:
Tule so vsi ceniki...

Akcije "Novi najceneje" je zaključena. Imaš možnost Toplotne črpalke 2015 (ne rabiš računa, dovolj slika in specifikacija), redni cenik in pa trenutno poteka še neka akcija v Hoferju (glede te ne poznam cen in ostalega).
Pogodba). Izpolnjevanje tega pogoja kupec dokaže s kopijo
originalnega/-ih računa/-ov za nakup in vgradnjo toplotne črpalke (v nadaljevanju: računi)1
ter s
podpisom izjave kupca o sodelovanju v akciji, v kateri pod kazensko in materialno odgovornostjo
izjavlja, da je na dan pristopa k akciji vgrajena in priklopljena toplotna črpalka,
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Jiggler pravi:
Tule so vsi ceniki...

Akcije "Novi najceneje" je zaključena. Imaš možnost Toplotne črpalke 2015 (ne rabiš računa, dovolj slika in specifikacija), redni cenik in pa trenutno poteka še neka akcija v Hoferju (glede te ne poznam cen in ostalega).
Pogodba). Izpolnjevanje tega pogoja kupec dokaže s kopijo
originalnega/-ih računa/-ov za nakup in vgradnjo toplotne črpalke (v nadaljevanju: računi)1
ter s
podpisom izjave kupca o sodelovanju v akciji, v kateri pod kazensko in materialno odgovornostjo
izjavlja, da je na dan pristopa k akciji vgrajena in priklopljena toplotna črpalka,

Vsaj vse preberi...

na tem pdf-ju s katerega si prilimal zgornje piše spodaj tudi:

"V primeru, da kupec ne razpolaga s katerim koli od zahtevanih računov, namesto njega prodajalcu predloži fotografijo vgrajene
toplotne črpalke. Ko gre za toplotno črpalko vrste zrak/voda, ki ima notranjo in zunanjo enoto, kupec predloži fotografijo obeh
enot."

nahrung002.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
So še komu zatežili za nakup revije VIP? Hudiča babjega sem se komaj otresel.

Aja, na začetku je mimogrede omenila, da dobimo pogodbe konec tega meseca. Če bo treba tistim, ki smo že pri GENu podpisat nove pogodbe ji ni bilo čisto jasno...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Če sem jo prav razumel je letna naročnina ter tiskan izvod 45 eur/leto, elektronska verzija in naročnina pa 37 eur/leto.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Geni-ji so pogruntali, da od obljubljenih 20.000 prestopov, jih je že 19.000 pri njih.
wink-1.gif