Ah, te ženske

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
hysterical-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Kera telenovela je tukilele na forumu
grin1.gif


Še dobr, da nism samska, ker pol bi boyse sam na dejte vabila...upam, da mi ne bi vsi dvojk spuščal...
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Saj ne hodiš v te AH...nimajo avtov višjega cenovnega razreda
grin1.gif


Dobra slika v podpisu- si ti slikal al Dizzy?
crazy1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Jaz mu vsekakor privoščim, ne vidim razloga proti. Je pa dejstvo, da nežne romantične duše največkrat služijo za prebolevanje drugega, klasično izkoriščanje itd...

Če sta dva zmenjena, da skupaj nekoga pozabita, se zna obnesti. Imaš nekoga, s katerim hodiš ven na pijače, se mal pocrkljaš (nekateri vključijo še seks, drugi ne) in ti je pol manj hudo, kot če bi bil sam z zlomljenim srcem. Potem, ko pa oba prebolita, gresta pa pač vsak zase (razen če se zaljubita ampak to je skor izključeno).
Za tako "izkoriščanje" sem, da oba vesta pri čem sta.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če je tako je vse ok....samo dvomim, da je v tem igranem, koristolovskem svetu, to sploh še mogoče....Ponavadi eden nastrada...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ynos, kaj pa ti pa zenske, a bos opisal ta zadnjo bolečo prigodo.??

v temi: znancu se mesa, sem mislil da je uporabniik zetko zate spraseval
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Mah klinc, mene je pustila zaradi inkasanta....oz. onega klinca, ki popisuje elektriko. U bistvu me vsaka pusti, včasih zaradi pijače, včasih zaradi divjaških ispadov...vedno ga kaj polomim. Ponavadi je vse ok, če pijem samo pivo, ko pa ga zalijem z rakijo, je pa vedno kaka pizdarija.
Enkrat sem pri eni živel doma v hiši njenih staršev. Vse je bilo ok, vendar smo se ga s sodelvci zatolkli na mrtvo....pridem domov in ne vem zakaj, se mi ni ljubilo odklepati vhodnih vrat...ker je bila drvarnica blizu, sem vzel motorko...jo uspel zakurblati (trezen je ne znam...) in sem prežagal vhodna vrata. Hrup motorke je zbudil celo hišo...vsi so pritekli dol, njen foter je znorel, baba je jokala...u glavenem, drug dan me je pustila. Pa sem se drug dan prišel opravičit, pa je njen foter reku, da me bo na Policijo prijavo, če me še vidi.
Potem sem imel smolo v Kambođi, tja sem šel s humanitarno organizacijo pomagat v neko vaško šolo. Tam so bile zaradi poplav velike težave z malarijo in so komarji prileteli prav v šolsko poslopje. Ko sem tam z loparčkom pobijal komarje, me je opazila ena luštna domačinka. Romanca se je hitro začela, ker pa sem romantik po duši, sem želel iti malo na sprehod na deželo. Na trati pred pragozdom sva se lovila in ona je imela smolo, med tekom in smejanjem je stopila na protipehotno mino in Ying Shi je odletela v zrak...mene je šrapnel zadel samo v roko. Po tem tragičnem dogodku sem pač uvidel, da imam smolo....
Enkrat v Sarajevu se spomnim, jem lepo čevape s čebulo, pijem jogurt in diham zrak. Kelnarca je bila ena Ibehara, čedna ko sto mater. Ker sem tja zahajal vsak dan, me je opazila....začela sva se malo sestajat....povabil sem jo na sprehod po sarajevskih pločnikih. Bila je vesela, zapletlo se je, ko naju je videl njen brat. Takoj je ustavil avto, potegnil mačeto in me želel kar ubiti
confused-1.gif
... jaz sem imel srečo in sem mu vrgel kamen v glavo, on se je onesvestil, padel in takrat ga je povozil kamion sarajevske snage.
Potem sem spet ugotovil, da imam smolo...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ynos, kaj pa ti pa zenske, a bos opisal ta zadnjo bolečo prigodo.??

v temi: znancu se mesa, sem mislil da je uporabniik zetko zate spraseval
evil.gif


Moja tazadnja boleča prigoda sega cca. 3 leta nazaj.... Preboleval pol leta, potem pa šel naprej.
nahrung002.gif



Zetkota ne poznam. Vem, da ima enega kolega s foruma....

Aja pa idim, da ma zetko res neke čudne kolege, kar se tiče odnosov z ženskami
hysterical-1.gif


https://www.alter.si/tabla/show...e=2&fpart=1
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Pa ti? Zdaj bo že kako leto, odkar si začel s sovražnim odnosom. Kaj se je dejansko takrat zgodilo s tabo (z vama?). Kdo te je razočaral?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
opa, a ni grisbu tud sla takrat nekam na morje , bez tebe
wink-1.gif


mah, jaz sem znova in znova razocaran, cist previsoka pričakovanja imam. ampak gre, se navadiš.
grin1.gif