Bolj kot "da se namaže" je to pametno delat na 2-3 mesce zaradi magnetov...da se ne razmagnetijo...
kaj vse lahko tu preberešBolj kot "da se namaže" je to pametno delat na 2-3 mesce zaradi magnetov...da se ne razmagnetijo...
kaj vse lahko tu preberešJa kaj ko jih vozijo iz kitajske so mali Kitajci v kontejnerju, da jih štartajo??kaj vse lahko tu prebereš
Prvi odgovor.....seveda to velja za navadne generatorje!kaj vse lahko tu prebereš
Skoraj vse aparate ki jih imaš v gospodinjstvu. Seveda če so večjih moči enega po enega. Naprimer razsvetljavo komplet, pa polnilce za telefone pa kakšne manjše el. aparate vse naenkrat. Bojler za vodo bi bil za ta agregatek že prevelik zalogaj.Kaj pa na primer tole? Čisto preventivno za vsak slučaj? Kako bi si lahko s tem pomagal v primeru izpada? Kaj bi lahko priklopil gor?
Tole je tudi mene pogrelo, ko mi je nek "domači" električar rekel, da bi on za generatorski priklop montiral grebenasto stikalo in ločeno grebenasto stikalo za preklop nule. Sicer že leta nazaj a vseeno. Na koncu je montiral namensko stikalo, je pa dobro, da tudi sam veš kaj o tem, drugače bi zmontirali marsikaj.Stikalo 1-0-2 je obvezno, ampak ne grebenasto, kar rad počne folk. Obvezno še N.