Moj je podobne moči , enofazni na dveh kolesih. Work Zone, kupljen pri Hoferju, takoj po žledolomu.
Danes sem ga gnal dobro uro, ko ni bilo elektrike.
Poganjal, hladilnik, zamrzovalnik, hišni internet in Sonyjev OLED televizor, da je žena gledala Botre.
Regulacija obratov mehanska centrifugalna, in jih drži kot pribito.
Elektronike nobene, pa se nima kaj pokvarit.
Sinusoida na vtičnici je pravilna, in ni potrebna korekture in pretvarjanja z elektroniko, ki prva rikne.
Znamka motorja? Nimam pojma. To sploh ni pomembno, ker v par letih dela par ur.
Danes sem ga gnal dobro uro, ko ni bilo elektrike.
Poganjal, hladilnik, zamrzovalnik, hišni internet in Sonyjev OLED televizor, da je žena gledala Botre.
Regulacija obratov mehanska centrifugalna, in jih drži kot pribito.
Elektronike nobene, pa se nima kaj pokvarit.
Sinusoida na vtičnici je pravilna, in ni potrebna korekture in pretvarjanja z elektroniko, ki prva rikne.
Znamka motorja? Nimam pojma. To sploh ni pomembno, ker v par letih dela par ur.