AdriaTOPO PRO

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
A je mogoče kdo že poskusil kombinirati to karto s CN EU? So kaki problemi? Sploh dela? Je to bilo mogoče poskušeno z Nuvi 3590?

Kombinacija CNE plus AT pri modelih 2xxx in 3xxx pa tudi pri novig 55, 66 žal ne dela.

Baje pa nova AT PRO sama omogoča vodenje ampak je še nisem stestiral kako vodi, ker mi ni všeč, ker kaže angleške mere.
Verjetno pa vodi tako kot Adriaroute-torej čudno zaradi slabe kategorizacije cest in te potem stalno vlači čez kakšne makadamske bližnice...

Sam prikaz AT karte pa dokaj lepo dela tudi pri novih modelih, tako, da če greš kam peš pač ostale izklopiš in vključiš samo AT.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Ko dajete razne slike gor preverite, da ne dajate zraven še ID naprave. Ni ravno zaželjeno. Sicer se tebi ne vidi cela, ampak vseeno.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Poskusi jo odpreti s programom Mapsource.

Katero verzijo topo karte pa sploh imaš, ker zadnja verzija Topo Pro nima naših merskih enot, tebi pa lepo kaže metre in ne fite?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zanima me ali je možno dobiti poti po hribih iz aplikacije monolit2go tudi za navadne garmine-recimo v gpx obliki?
 
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
Mislim, da je Fusion nabavil to apk., tako da vprašaj njega
sprasujem se.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zanima me ali je možno dobiti poti po hribih iz aplikacije monolit2go tudi za navadne garmine-recimo v gpx obliki?

Imam kupljen app, pa se ne da exportirati v nobeno obliko.
V gpx obliko se pa da exportirati na strani Pespoti.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pešpoti je lepa stran ampak poti pa nikjer ne najdem, da bi jih lahko izvozil in potem naložil na Garmin???
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Pešpoti je lepa stran ampak poti pa nikjer ne najdem, da bi jih lahko izvozil in potem naložil na Garmin???

Pod "orodja" imaš "Izvozi GPX".
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Najlepša hvala.
Ta izvoz iz pešpoti v .gpx dela lepo in si poti lahko pogledam v Mapsourceu.

Ima kdo morda kakšno zamisel kako bi lahko to pot spravil v Garmin???

Če .gpx prenesem v garmin in obstoječi current.gpx preimenujem s to datoteko mi Garmin žal sam ta nov current.gpx prepiše s starimi podatki in spet poti ni.

Če preko mapsourcea izvozim pot v Garmin, mi piše izvoz uspel a poti spet ni nikjer?

Kako bi pot v .gpx obliki videl na Garminu 1390?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi rad dodal, potem moraš dat ime za pot Current1.gpx zraven current.gpx, da ob ponovnem zagonu naloži pot.
1390 Mora bit tak, da ti omogoča funkcijo rut, če hočeš, da ti potem vidi pot, ki jo pošlješ na njega z Mapsourcem.
grims-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
c/p v gpx ne dela.

.gpx že skopiram tja ampak poti potem nikjer ne vidim.

Tudi med priljubljenimi točkami je seveda ni.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če bi rad dodal, potem moraš dat ime za pot Current1.gpx zraven current.gpx, da ob ponovnem zagonu naloži pot.
1390 Mora bit tak, da ti omogoča funkcijo rut, če hočeš, da ti potem vidi pot, ki jo pošlješ na njega z Mapsourcem.
grims-1.gif

Pot s pešpoti sem preimenoval v Current1.gpx in dodal zraven current.gpx pa žal nič ne doda te nove poti k obstoječi.

Current.gpx ostane enaka in current1.gpx ostane enaka tudi po ponovnem zagonu.

Bi bilo pa super, če bi to delalo.
Ali pa vsaj, da bi lahko obstoječo pot na garminu v celoti pobrisal in jo samo nadomestil s to .gpx s peš poti.

Potem bi samo prišel do izhodiščnega kraja naprej pa peš pa po zarisani gpx poti.

Je možno modele 1xxx nadgradit tako, da bi se vanje lahko uvažalo poti in bi to pot potem tudi videl narisano na karti?
 

Podobne teme