Adria adijo?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec
I

Izbrisan uporabnik 474

Še vedno ne vem, kaj ima Orban z WizzAirom (katerega lastniki so Francozi), z Adrio ali Brnikom...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Da nebos izumil tople vode, Wizzair je plod denarja investitorjev iz phoenixa. Menja se samo mesto registracije. Prvotno so bili registrirani na poljskem, po propadu mađarskega Maleva so sedez preselili v Budimpesto.
Z madzarsko drzavo in Orbanom ima bolj malo veze, razen da (falabogu) placa del davkov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
To je zaskrbljujoče ti naši "mediji" da tako preproste zadeve ne znajo povedat/napisat/razložit.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
in če sem iskren sem presenečen in razočaran da se spravljaš na dežurnega linkača desne strani, ki tega ne more vedeti, namesto na naše "medije". "mediji" oz presstitutke ki ne opravljajo svojega dela.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
in če sem iskren sem presenečen in razočaran da se spravljaš na dežurnega linkača desne strani, ki tega ne more vedeti, namesto na naše "medije". "mediji" oz presstitutke ki ne opravljajo svojega dela.

Bolj bi te moral razocarat diskurz doticnega. Pa ce je desni, levi, sprednji ali zadnji.

Ce morda dodobra pogledas, se je zacelo z nekimi orbani, fajonkami in podobnim bullshitom, ki z Adrio nimajo nobene veze. Pac alterska beznica v vsej svoji lepoti.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Bolj bi te moral razocarat diskurz doticnega. Pa ce je desni, levi, sprednji ali zadnji.

Ce morda dodobra pogledas, se je zacelo z nekimi orbani, fajonkami in podobnim bullshitom, ki z Adrio nimajo nobene veze. Pac alterska beznica v vsej svoji lepoti.
sem navajen od raznih spamspamov, linkinsonov, bluzijev... protiutež čeprav bi raje videl da ni ne enih ne drugih. pač take it or leave it.
komentiral ne boš nič glede na to da je veliko naših mainstream "medijev" povzelo to da je mađarski? raje spet kill the messenger?