A zdaj pa še navigacijo kradejo?

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
ja, tisti konec najbrž ni kaj dosti boljši. Če ne pa k šiptarju zapelji, da ti ga pazi ponoči.
aplauz.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Maš tudi prav
smirk-1.gif
ampak obstaja pa, kajne?

Ne bi vedel, ne uporabljam tega gps šrota. Papir pa dobra orientacija še vedno zmagata.
zmaga.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.566
691
113
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Maš tudi prav
smirk-1.gif
ampak obstaja pa, kajne?
Obstaja serijska številka, isto kot pri avtoradijih.

Pri GSM se moreš le prijavit v omrežje. Radio ali GPS le sprejemata.

Edina možnost, da kakšnega najdejo je, če jih dobijo zraven dilerja ali seznam njegovih strank. Žal
frown-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ajaj, v moji mladosti niso kradli ne na Gubčevi, ne na Cankarjevi ne na Slakovi... Eh, napredek ,kaj čmo... Pa bližina Brajdičev na Hudejah...
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Pomojem niso Brajdiči tisti, ki kradejo gps-e, mobitele, radie,... Brajdiči kradejo železo iz kontejnerja na dvorišču...
Če se ne motim, sem slišal, da so že vdrli v avto pred sparom oz. pred eu(v)ropo, za drugje na našem koncu pa ne. Je pa dejstvo, da bo treba tudi v našem koncu čedalje bolj pazit kje puščaš avto in kaj v njem...

offtopic: opažam, da nas je več iz Mirenske doline
smile-1.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
meni so maznili BECKERjevo in TOM-TOM ovo, pri prvi so mi pustili polnilec
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Evo danes so meni vdrli. Kaj so mi ukradli? Iz sovoznikovega predala mi je vzel komplet dokumentacijo vozila (servisna, navodila za avto, zavarovalna polica, itd.), aja da ne pozabim, da se je to zgodilo sredi belega dne. Počeno sprednje steklo. Original Ray Ban je pa pustil na miru. Da mu jeb.... vse po spisku, da mi ga najti. Vdrl je pa tako, da je zabil izvijač ob rob vrat, steklo je napokalo ter ga samo porinil na sedež. Ne moreš verjet kaj se dogaja sredi belega dne. Avto ima alarm, a noben ni ničersar videl. Jebe se folku za vse.
Moram pohavliti kriminalista, prišel je v 15minutah, kljub kolapsu prometa. Ko sem ga vprašal, če lahko verjame kaj se mi je zgodilo mi je odvrnil samo, sej smo v Evropi gospod.
smile-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Evo danes so meni vdrli. Kaj so mi ukradli? Iz sovoznikovega predala mi je vzel komplet dokumentacijo vozila (servisna, navodila za avto, zavarovalna polica, itd.), aja da ne pozabim, da se je to zgodilo sredi belega dne. Počeno sprednje steklo. Original Ray Ban je pa pustil na miru. Da mu jeb.... vse po spisku, da mi ga najti. Vdrl je pa tako, da je zabil izvijač ob rob vrat, steklo je napokalo ter ga samo porinil na sedež. Ne moreš verjet kaj se dogaja sredi belega dne. Avto ima alarm, a noben ni ničersar videl. Jebe se folku za vse.
Moram pohavliti kriminalista, prišel je v 15minutah, kljub kolapsu prometa. Ko sem ga vprašal, če lahko verjame kaj se mi je zgodilo mi je odvrnil samo, sej smo v Evropi gospod.
smile-1.gif

Mam občutek da bo avto tudi šel, ali pa boš vsaj kakšno prometno povzročil...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Mah sej avto ni na istem mestu več. Jaz menim, da je mislil, da je v tistem ovitku kaj denarja ali kaj podobnega, ker ko pogledaš na hitro zgleda kot torbica za osebno uporabo. Res ne vem kaj mu bodo ti silni papirji. Toliko dela me čaka, da se mi že meša.
stupid-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Navigacije sicer nimam. Dejstvo pa je, zelo malo kdaj snamem ploščico iz radija
confused-1.gif
.
Da pa tle pr nas kradejo ko srake, se pa res nisem mislil. No mirenska dolina. Sej je blo tm pa tm kaj, da je to že obrt
rolleyes-1.gif
. Očitno bo potrebno zaklepat tut hišo.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ssm si je kriv! Navigacije, radia in vse kar je vredno NE puščaš v avtu, ko nisi prisoten.
Hebat ga ni ga bilo max 5 minut je skočil v trgovino zadnjih 5 minut pred zaprtjem pride nazaj se usede...se pelje in nekje na sredi poti opazi, da mu manjka navigacija
hysterical-1.gif
sprva je mislil, da jo je pozabil kje doma tako, da je policiji povedal šele čez cca 3 ure.
Vlomili so mu pa skozi zadnja desna vrata tako lepo, da se na vratih ne vidi ama nič.
Je pa drugače Clio Storia letnik 2007
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Jaz tudi vedno odstranim ploščico avtoradia, pa naj bo ta še tako poceni. Ne želim dodatno izpostavljati avta. Je pa res, da ploščico pospravim v predal. Navigacijo pa vzamem seboj, je ne puščam v avtu. No, pravzaprav je tudi uporabljam ne prav pogosto.