A zdaj pa še navigacijo kradejo?

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Nekemu, ki ga bežno poznam so v nedeljo ukradli navigacijo za 500€ z nosilcem in polnilcem vred radia se še dotaknili niso pa čeprav je imel ploščico od radia v predalu! (ja bebasto)
A je to nov trend?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.237
2.082
113
SV SLO
No toliko vredna navigacija se ne pušča v avtu. Moje navigacije verjetno nebi ukradel nobeden (motivo).
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Moja navigacija je nek zemljovid z označenimi pugijevimi servisi. Barabe, radio so mi ukradli, navigacije pa še povohali niso!
hysterical-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ssm si je kriv! Navigacije, radia in vse kar je vredno NE puščaš v avtu, ko nisi prisoten.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Nekemu, ki ga bežno poznam so v nedeljo ukradli navigacijo za 500€ z nosilcem in polnilcem vred radia se še dotaknili niso pa čeprav je imel ploščico od radia v predalu! (ja bebasto)
A je to nov trend?

Samo res, kaj bodo le tatovi s 500€ vredno navigacijo... Jaz sem tudi ful začuden, pa še na tak skritem mestu je bila
hysterical-1.gif
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
Jo je imel komplet na vidnem mestu, samo nosilec, ali vse v predalu? Jaz jo zadnje čase zelo redko uporabljam, oz. samo za poti v neznano. Včasih pa sem imel nosilec stalno na šipi in pospravljal aparat v predal. Sedaj pa vse skupaj počiva v predalu, ko jo rabim, si vzamem pol minute in jo naštimam. Tako da naključni mimojdoči ne ve kaj se nahaja v predalu.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz ploščice radia nikoli ne snemam dol. je star sony na navadne CD-je, vreden mogoče 20 eur, čeprav ma kao 4x50 w izhod. ampak kdo bi to sploh kupil od narkiča. čakam, da ga maznejo, da si lahko grem po novega mp3. mam pa itak kasko zavarovanje. tak da ko voli, nek izvoli.
navigacije z izjemo nekaj papirnatih zemljevidov pa nimam.
lp
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Problem je, da tat naredi večjo škodo, ko hoče radio ukrasti, kot pa je vreden. Popravilo razkopane in razlomljene armature, razbitre šajbe in zvitih vrat pač ni poceni.

Zato dam ploščico v večjih krajih vedno dol. V manjših krajih pa verjetno ni neke panike.
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Sam isto, imam že star pionerjev radio na mp3je ki ni nič več vreden in v lj ga vedno snamem, raje kot razbita šipa.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Zato dam ploščico v večjih krajih vedno dol. V manjših krajih pa verjetno ni neke panike.

Zelo se motiš. Trebnje je 10x manjši kraj kot Novo mesto, pa kradejo kot srake. Pravzaprav me celo življenje v Nm ni bilo tako strah za avtoradijo kot me je zadnjega pol leta odkar sem se preselil v Trebnje... Pravzaprav sploh ne poznam nikogar, ki bi mu v Nm ukradli radijo. Meni so ga edino v Ljubljani.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Jaz že dve leti nimam problemov. Pred lokali v Trebnjem še nisem slišal, da bi komu kaj kdaj ukradli. Po blokih pa ja, tam pa so srake, sploh na Cankarjevi.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
A nima vsaka navigacija kakšne"IMEI" številke, pa se jo lahko naknadno izsledi? Verjetno ima kaj takega, kaj pravite?