A ste ponosni na svoj kraj in zakaj?

Naduvani zato ker se vas ne bojimo?
grims-1.gif
Ker se nam jebe za vas?

Tudi Maribor je mesto ne boš verjel in se nehaj primerjati s hribovci. Prav tako imaš sindrom mesta, me zanima kako se duvate po Mariboru predvsem pa me zanima kako se obnašate do nas žabarjev. Verjetno ste prav gostoljubni.
smirk-1.gif


Je pa velika razlika konkretno med MB in LJ. Pri nas je res z vseh vetrov zbran folk, ker je tu večina šol, vladnih ustanov in nasploh služb. Mi smo navajeni, vsaj jaz sem, ljudi s cele slovenije in ravno zato dojemamo strance" malo drugače kot vi, kamor zahaja zgolj bolj štajerska in severna dolenjska regija.

Sam še nisem imel problemov v Mariboru oz. kateremkoli mestu v sloveniji, prav tako jih nisem povzročal nikomur ki je prišel v ljubljano. Mater, sej smo ljudje, ne hrvati (
evil.gif
joke).

Mogoče je nekaj podzavestnega pri obnašanju ljubljančana, verjemi pa da je tudi v podzavesti štajerca obnašanje do ljubljančana.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Naduvani zato ker se vas ne bojimo?
grims-1.gif
Ker se nam jebe za vas?

Tudi Maribor je mesto ne boš verjel in se nehaj primerjati s hribovci. Prav tako imaš sindrom mesta, me zanima kako se duvate po Mariboru predvsem pa me zanima kako se obnašate do nas žabarjev. Verjetno ste prav gostoljubni.
smirk-1.gif


Je pa velika razlika konkretno med MB in LJ. Pri nas je res z vseh vetrov zbran folk, ker je tu večina šol, vladnih ustanov in nasploh služb. Mi smo navajeni, vsaj jaz sem, ljudi s cele slovenije in ravno zato dojemamo strance" malo drugače kot vi, kamor zahaja zgolj bolj štajerska in severna dolenjska regija.

Sam še nisem imel problemov v Mariboru oz. kateremkoli mestu v sloveniji, prav tako jih nisem povzročal nikomur ki je prišel v ljubljano. Mater, sej smo ljudje, ne hrvati (
evil.gif
joke).

Mogoče je nekaj podzavestnega pri obnašanju ljubljančana, verjemi pa da je tudi v podzavesti štajerca obnašanje do ljubljančana.

Joj, odprti do drugih pa sploh niste.Niti slučajno.Čeprav se mogoče sami sebi zdite.
 
Ti dam samo primer, da nas je v pisarni 9.

Sodelavka s Krškega, sodelavka z Rogaške Slatine, sodelavec z Mežice, sodelavka s Kungote, sodelavec z Logatca in pa štirje Ljubljančani. Idrijčana smo pa odpustili
grin1.gif
So pa vsi živeči v LJ, torej zakaj so prišli v LJ če je pa tako grozno in je folk tako zaprt.
 
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Meni se bolj zdi da imate vsi manjvrednosti kompleks.
Seveda ga imamo oz. smo vam bolj ko ne fouš. Naša bajta z 240m2 je tolk vredna kot tvoje 60m2 stanovanje v LJ. Pa reč, da ti nimam bit za kej fouš.
hysterical-1.gif

Btw: jaz imam 175m2 hišo in 40m2 stanovanja + 5ha zemlje z dvema hišama in kozolcem na dolenjskem, ti pa nimaš nič. Kaj imata mamica in očka lahko odpišeš
grims-1.gif


Če pa oboje prodam lahko kupim vašo vas, žalostno a resnično. Sem prodal lani za 8mio SIT stanovanje v črnomlju in isto kvadraturo v LJ plačal 100k €. Verjemi da je boljša investicija za prihodnost stanovanje v LJ kot pa hiša v hribih. Cene so pa kurvinske, se strinjam.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Narobe si razumel moj post. Jaz se popolnoma zavedam, da nimam kaj prodat oz. tut če prodam, sem daleč od tega, da lahko kupim stanovanje v LJ. Bravo zate, nekoliko manj pa zame. In zakaj se folk seli v LJ? Ker imajo dovolj denarja, da si kupijo flet v LJ ali pa grejo v najem. Zakaj pa dejansko, moraš pa njih vprašat. Ti pa povem, da se jih veliko seli iz LJ.
Konkretno se jaz ne bi preselila v LJ, raje nekaj km izven, pa to ne zato, ker ne prenesem Ljubljančanov, ker jo že od srednje šole naprej redno obiskujem, ampak ker sem navajena na mir, ki ga pa v LJ ni. Ja, razvajena sem
smirk-1.gif
 
Če bi se preselila na obrobje LJ je isto kot če se preseliš v center LJ. Večina folka beži na obrobje, ker je cenejša zemlja ne zato, da grejo ven z LJ. Predvsem so to tisti, ki so šparali leta in leta v svoji garsonieri, da so si lahko privoščili hišo nekje malo v hrib od Grosupljega.

Meni pa recimo več pomeni stanovanje v centru LJ kot hiša na obrobju, ker mi logistično ustreza zaradi službe, vrtcev, šole in seveda vse žlahte/prijateljev.

Na stara leta bomo pa videli kako bo. Zaenkrat mi urbano okolje odgovarja.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
No in to je to. Eni bežijo ven zaradi cene, drugi zaradi miru. In prav je, da imate nekateri radi mesto, drugi pa podeželje. In v tem smo si različni in take bi se morali sprejemati.
zmaga.gif

Ne pa, da se tle jajcamo kdo je na koga ljubosumen, kdo ima manjvrednosti kompleks, ker živi na podeželju in ne v mestu.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
V Ljubljani ni za živet, tam je edino za imet eno bajto pa jo dajat v najem. Raje Maribor, je folk vsaj bolj domač.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Meni se bolj zdi da imate vsi manjvrednosti kompleks.
Seveda ga imamo oz. smo vam bolj ko ne fouš. Naša bajta z 240m2 je tolk vredna kot tvoje 60m2 stanovanje v LJ. Pa reč, da ti nimam bit za kej fouš.
hysterical-1.gif

Btw: jaz imam 175m2 hišo in 40m2 stanovanja + 5ha zemlje z dvema hišama in kozolcem na dolenjskem, ti pa nimaš nič. Kaj imata mamica in očka lahko odpišeš
grims-1.gif


Če pa oboje prodam lahko kupim vašo vas, žalostno a resnično. Sem prodal lani za 8mio SIT stanovanje v črnomlju in isto kvadraturo v LJ plačal 100k €. Verjemi da je boljša investicija za prihodnost stanovanje v LJ kot pa hiša v hribih. Cene so pa kurvinske, se strinjam.

Devil, malo smo naduvani, ha?
priden.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
on topic gremo. Moja prijatlca si gre familijo ustvarit v Ljubljani. Za stanovanje so jima pomagali spravit skupaj oče in mati vsak posebej, ker ne živita skupaj, pa sami so se zakreditirali. In zakreditirali so se za 30 m2, na katerih je še je meni blo grozno, ko sem šla na obisk. Krizaaa, meni bi se zmešalo na tak malem placu. Mi smo pa istočasno kupili 100 m2 za skorajda isti denar, pa kao luksuz od stanovanja. Kvaliteta lajfa je boljša pa vse, mogoče mamo slabše plače. Ne vem no, oni so se odločili za Ljubljano, pa naj majo.
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Ponosen sem na svoj kraj, ker učinkovito odkrivamo požiga£ce. tisiziherpožiga£ec.press
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Če bi šla živet kam drugam bi bil to London.

zmaga.gif
Takoj podpišem.

Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Devil, malo smo naduvani, ha?
priden.gif

Sej veš, Ljubljančan
grims-1.gif
Ampak, kljub temu ste napram resničnim metropolam še vedno zakompleksani
grin1.gif

Lublana ipak ni dost, London bi bil še bl fensi
evil.gif