A ma kdo kako dobro "ruto" čez celo italijo?

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Robnejo te v Marseillu, pa še to ne povsod. Drugje je tako, ali še bolje, kot pri nas.
Če te pa muči dolga vožnja, povej termin, časti sixpek in pico na dan, pa te z "blokom" zapeljem kamor hočeš. Če ma tvoja kakšno kolegico, ki bi šla zraven, pa še pico in sixpek lahko zradiraš
cool-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zato pa raje v kampe. Relativno majhen strošek pa mnogo večja varnost.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Če boš šel tja, kamor sem predlagal, ti bo po vratih praskal kvečjemu kakšen konj, ki bi mu zadišal virflcukr iz tvoje špajze
grin1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Itak, sploh vidim da jih imajo eni kar zunaj parkirane, seveda nezaklenjene. Kradejo povsod, sploh če razkazuješ svoje premoženje.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ja bojda je treba na mobitele, kamere, digitalce, prenosne dvdje in ostalo drago kramo pazit
ko hudič... No jaz razen prenosne navigacije pa starega mobitela nemislim met nič zraven takega,
kar bi blo vredno, denar in kartice pa pasuše pa mam tak skrite da jih ne najde še tako hud burgler...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pa še recimo, da imaš namesto navigacije navadno papirno karto?
grims-1.gif
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Ze nekaj cajta nazaj bil tudi dol do Sicilije, sicer z vlakom, ampak nima veze...

Moj predlog bi bil da se pac potrudis in furas u susu dol nekje do Rima in si poskusas ogledat okolico tam okoli. Pa obvezno tudi Sorrento in okolico (opa-najdrazji del Italije). 3 dni vegetiras tam okoli, potem pa spet voznja do Sicilije, in trajekt na Eolske otoke (npr. na Lipari ki je najvecji). Tam spet ene 4 dni, ko se navelicas se ogled Palerma (par uric voznje). Potem pa spet nazaj, pa spotoma se ogled Toskane (2 dni recimo), gas mimo Benetk (1 dan ogleda) in lagano nazaj v slo..
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No ja, pa tudi Sorrento ni tako strašno drag. Pica 6 evrov (joj, pa kakšna, okus mislim
cheer.gif
), veliki Guinnes 5 evrov, in to v samem centru, samo da ni bilo žive muzike (razen, kdor jo rabi). Kampov je dosti naokoli, v mesto se je najbolje furat kar s trolo. Odličen vmesni postanek.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Pomoje da kaksne 14 bi slo skozi. Jaz sem bil takrat z vlakom od trsta do palerma, vmesni postanki v rimu (1 dan), eolskih otokih (5 dni), palermo (1 dan), voznje z vlakom je bilo 3 oz 4 noci. Torej celotno potovanje mislim da 10 dni. Z avtodomom pa si se malo bolj fleksibilen pa lahko vec stvari pogledas..
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Alfist,

tele slikce so pa prečudovite, kot kakšne razglednice zgledajo.
zmaga.gif


Midva s fantom greva tudi letos na eno tako popotovanje po Italiji (z avtom), in sicer vse do Sicilije. Ogledat si pa misliva Firence, Sieno, Piso, Rim, Neapelj, s trajektom do Palerma (Sicilija) in potem po nekaj dneh kampiranja spet nazaj po zahodni obali. Vzela si bova pa nekaj manj kot 3 tedne časa. Če ima kdo kakšne izkušnje s kampiranjem, se priporočam...
smile-1.gif
Prav tako za nočitve v hotelu ipd. v Rimu, Sieni...