A je kakšna varijanta naložiti garminove karte ..

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
A je kakšna varijanta naložiti garminove karte na iGO-683 B ki ga prodajajo v tušu. Kolega ga je namreč kupil pa bi želel garminove karte če bi bila kakšna varijanta oziroma če se kako predelat (skonvertirat)da bi se potem dala naložit na tega I-go-va
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo ena. Da na iGO inštaliraš drug operacijski sistem, ki podpira Garmin XT vmesnik.

Ampak to je samo teoretično.

Sicer pa je iGO čisto v redu.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
lol, če je želel garminove karte, bi pa nuvi 250 kupil. Je celo cenejši...
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
In če bi ti vsaj od daleč pogledal tale forum bi videl da je bilo prav takih vprašanj že kar nekaj in da smo že kar nekajkrat odgovorili da ne gre in zakaj ne. Ampak ne, lažje je odpret novo temo z buitastim vprašanjem.
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Hvala za prijaznost.
Daj povej tvoj TRR da ti nakažem kakšen EURO da ne boš jokal tle na forumu.

P.S.
Kaj pa tvoj "strokovni" odgovor pa ne smeti foruma??!!
Veš eni pač nimamo časa da bi lahko ure in ure presedeli na forumih, zato sem postavil vprašanje in pričakoval odgovor ki mi bo v pomoč, saj mislim da zato tudi je forum namenjen. V kolikor imaš odgovor in namen pomagat potem odgovori, drugače pa se mi zdi da je bolše da ne pišeš in dodatno smetiš forum, kot temu ti praviš
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
A mi lahko samo poveš kje sem jokal ??? Je pa res da sem bil sarkasitčen glede na to, da se jih veliko samo zato prijavi da napiše eno objavo, ki se glasi "Jest bi tud rabu mape, kar na PM mi pošlji" s tem da ponavadi pozabi tudi na besedo prosim in hvala, torej zakaj ne bi še meni kdo kaj dal, kar tako za hec, da se mi ne bi blo treba niti malo potruditi.

Moj in Tvoj odgovor smetita forum po nepotrebnem, če bi si poiskal nekaj na kar je bilo večkrat odgovorjeno ali še bolje in hitreje, glede na to da imaš stisko z časom, bi lahko uporabil iskalnik in bi ti takoj ven vrglo željeni odgovor. No ker tega nisi storil pač sedaj oba tukaj smetiva.
Vsi tukaj radi pomagamo samo, če je pač na vprašanje že večkrat detaljno odovorjeno se nam pač zdi malce neumno, da bi se kar naprej ponavljali. Sicer pa sta ti že dva pred menoj odgovorila, tako da bi lahko moje smetenje ignoriral, če bi hotel, ampak očitno imaš dovolj časa da se pustiš provocirat
wink-1.gif