8mi Kolač

Daniel

Guru
21. dec 2007
8.084
6.406
113
Črn kvadrat? A res nimajo nobenega sramu, ko tako direktno lažejo? Ti njihovi sledilci so očitno sami debili, da jih lahko s tako propagando nategneš.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.808
1.228
113
44
Eni Majo pa SP. Pa so nesposobni ga voditi pa krivijo državo. Jebat ga. Nismo vsi za vse. Nika je pač super za aktivista
 
  • Haha
Reactions: klekej

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.808
1.228
113
44
Se čisto strinjam da so preveliki davki za sp.je. Samo glasni so velikokrat tisti ki jim gre
 

delter333

Guru
21. maj 2010
2.993
2.764
113
Notranjska
Eni Majo pa SP. Pa so nesposobni ga voditi pa krivijo državo. Jebat ga. Nismo vsi za vse. Nika je pač super za aktivista
Eni Majo pa SP. Pa so nesposobni ga voditi pa krivijo državo. Jebat ga. Nismo vsi za vse. Nika je pač super za aktivista
Levi aktivizem ima v Evropi dolgo brado in zgodovina ni ravno lepa tako da se nebi hvalil s tem. V vseh teh grupah so svoje delovanje le stopnjevali, v vedno hujše nasilje.