Gospa Kovač jih ima 33Glede na tvoje pisanje ne bi smeli dovolit sodelovanje mlajšim od 16 let.
lahk se pridružiš I8M al pa društvu my vojy my čojs, sigurno iščejo kake prostovoljce, glede stranke pa so še mičkeno zadajČe bi Nika imela svojo stranko bi jo volil
Model, bogi revez...Če bi Nika imela svojo stranko bi jo volil
Keš bo lahko gredo mirno na dopust.
Nika nikoli ne bo v stranki niti je ne bo imela ker nima jaj5, pa ne dobesedno.Če bi Nika imela svojo stranko bi jo volil
Eni Majo pa SP. Pa so nesposobni ga voditi pa krivijo državo. Jebat ga. Nismo vsi za vse. Nika je pač super za aktivista
Levi aktivizem ima v Evropi dolgo brado in zgodovina ni ravno lepa tako da se nebi hvalil s tem. V vseh teh grupah so svoje delovanje le stopnjevali, v vedno hujše nasilje.Eni Majo pa SP. Pa so nesposobni ga voditi pa krivijo državo. Jebat ga. Nismo vsi za vse. Nika je pač super za aktivista
Biti upornik je pa ja tako lepo,.......Le zakaj.,.