8mi Kolač

erikson

Guru
25. avg 2007
25.644
9.029
113
  • Haha
Reactions: Gavran
2. okt 2007
4.302
3.095
113
plačamo mi, ali iz SLO lai EU sredstev.... tudi jaz bi imel tako službo, da bi malo se fajtal, potem pa pol leta lepo na off za tuj denar.

Je pa zaniva tale objava, da se v demokraciji žal menja oblast. Saj to je namen demokracije, drugače pa je že kaj drugega....

1779705340512.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pepe

Guru
20. sep 2007
14.450
6.093
113

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.017
9.223
113
Tudi ce ne... Ne en ne drug nista nic vredna. Tak da ko en nič zsmenjas z drugim, ni vredno bilokaj "raziskovati"
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.903
1.962
113
Toda to glede na javno objavljene podatke na fakulteti ne drži. Iz javnih objav izhaja, da je bil namreč sklep sprejet šele po njeni predstavitvi doktorske dispozicije, ki je bila 22. septembra 2021, saj je do prehoda med študijskima področjema prišlo šele po tem.
Kot tisti vic, ko kovač razbija po nakovalu, pa nekaj dela. "Če bo ploščato, bo lopata, če bo špičasto, bojo vile".
Enako Kovačeva, napiše dispozicijo, potem pa ugotavljajo, na katero področje bolj paše.

ki na filozofski fakulteti po osmih letih še ni uspela doktorirati.
Če ima pa toliko dela s potovanji po svetu.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Gavran in Kamele0N