5G je začetek konca za vse narode!

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Malo mešaš internet (omrežje naprav) s svetovnim spletom (ena izmed storitev na tem omrežju)...
Niti ne, ker sem za ARPANET vedel že prej. Sem pa pri odgovoru prehiteval in navedel prvo objavo, na katero sem naletel.
Prav tako vem za raziko internet vs. splet že od prej.

A v praksi (splošne javnosti) je meja povsem zabrisana.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Univerze so izumile internet, da bi znanstveniki medseboj lažje sodelovali. Vojska je pozneje sofinancirala zadevo (DARPA).
DARPA je pred časom organizirala tekmovanje avtonomnih vozil na določeni progi. Vozilo katero je prevozilo najdaljši del proge, ja dobilo nagrado. Softver in mrhatroniko so odkupili za uporabo v svojih vozilih brez posadke.
To sedaj ne pomeni, da je vojska (DARPA) izumila avtonomna vozila. :fredi:
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Večina izumov se zgodi na univerzah, tako da ne vem kaj si želel s tem povedati. Brez financiranja pa do izumov seveda ne bi niti prišlo. Tudi GPS so predvidevam da razvijali na neki univerzi, pa je zadeva še vedno vojaške narave...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Navigacijski sistemi, tako kot tudi npr. radar in Enigma kodirni sistem, so imeli svoje začetke v civilni sferi. Vojska seveda pristavi piskrček, ker ima "love do krova" in ker ponavadi rabi izboljšane varijante teh sistemov.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
In koliko mrtvih je v BTC zaradi 5G? Jih sploh zmorejo odvažati?

Spet so se zarotili proti teoretikom zarot in skrivajo dokaze o umrlih v BTC. Nihče nič ne piše o tem.
 
  • Wow
Reactions: McGiver

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
470
37
28
okolica MB


giphy.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Za pogledat, ampak se bojim da je preveč težko za razumet, za vse te opranoglavce....

 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo