50% off na naročnino pri Telekomu za 24 mesecev

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Ti mi kažeš za Apple spletno stran.. Kje je uradna objava na Telekomu da uradno ponujajo VoLTE?

Ker zadnja objava na spletni strani Telekoma je 5. julij.2016 in piše da si pripravljeni na VoLTE in nikjer da uradno ponujajo uporabnikom itn..

Še objava. 5.julij.2016
http://www.telekom.si/o-podjet...o-postajo-LTE4G

Tak da uradno še ne ponujajo če bi bi to našel tudi na spletni strani Telekoma..
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ni zgolj to da je v profilu japke omogočeno.
grims-1.gif

Vem, da je cela znanost zadaj... Ampak vseeno ... ali deluje to ze za vse, ki imajo japko? Ali samo parim tehnikom, ki testirajo? Ker na strani ni nikjer nic omenjeno...Samo da se pripravljajo tudi na VoLTE ...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Oprosti ampak spet brcaš v temo. Na samem TCju boš stvar uredil takoj. Paket lahko zamenjaš prkeo SMSa, sam. Tako da ne vem..mogoče si pa ti mal zaspal z TS sistemi
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Oprosti ampak spet brcaš v temo. Na samem TCju boš stvar uredil takoj. Paket lahko zamenjaš prkeo SMSa, sam. Tako da ne vem..mogoče si pa ti mal zaspal z TS sistemi
grims-1.gif

Nazadnje, ko je kolega sel na Telekom je stevilka zacela delat sele naslednji dan po tem, ko je bil v TCju... Res pa je, da je to bilo pred kaksnim letom... zato sem tudi napisal, da edino ce se je v zadnjem letu kaj spremenilo ...

Glede hitrosti LTE pa takrat, ko sem se imel Mobitelovo SIM kartico nisem nikjer dosegal neke velike hitrosti... najvec kar sem nameril je bilo takrat nekje do 50 mbps ... vecinoma pa le okrog 20 - 30 mbps ... toliko se je dalo dosegati tudi preko HSxPA ... In se enkrat... iz lastnih izkusenj v zadnjem letu tezko kaj govorim... jeseni sem zaradi nesposobnosti supporta prekinil tudi VDSL in SiOL TV ... tako da sedaj preko Telekoma nimam nic vec... Ne morem pa verjeti, da se je kar naenkrat v zadnjem letu toliko popravilo...
grims-1.gif
...

Pa nocem nikomur nic... samo napisem svoje mnenje in izkusnje
smile-1.gif
...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ni zgolj to da je v profilu japke omogočeno.
grims-1.gif

... ali deluje to ze za vse, ki imajo japko? Ali samo parim tehnikom, ki testirajo? Ker na strani ni nikjer nic omenjeno...Samo da se pripravljajo tudi na VoLTE ...

Ne vem, jaz samo linke lepim kar sem našel na Apple strnai, drugega pa ne vem.
tongue-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Zanimivo je predvsem to da si v okolici središča Slovenije nedosegljiv, (na cesti, v gasilskem domu, gostilni, v cerkvi, v hiši....) In to da ni važno pri katerem operaterju si. Poleg tega noben od operaterjem nima v planu izboljšati omrežja.
Zagotovo bi pokasiral nekaj 100, mogoče celo tisoč uporabnikov.
Ampak to je preveč, in tega uporabniki s plačilom storitev ne bodo prinesli nazaj v precej letih.
 
Nazadnje urejeno:

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
ksz

Ste skozlal post s stvarmi, k nimajo veze s temo, kaneda?
bonk.gif

V glavnem, če kdo rab, mam še vedno kodo za popust.
rolleyes-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
No, a sem ti rekel da deluje!?
smile-1.gif
:)
No dovolj off topica.

Saj nisem trdil, da ne deluje ... samo to, da ni uradno nic objavljeno in spraseval sem te, ce deluje samo za tiste z VIP statusom
smile-1.gif
... Sem pa ze na jabuku vceraj videl, da so eni dobivali SMS, da imajo aktiven VoLTE ...

P.S.:
Naj moderator tale del teme prestavi v novo temo o VoLTE...
 

mravac

Pripravnik
29. sep 2007
100
0
16
Tvoja koda je 835MJ931. Posreduj jo svojemu prijatelju, ki jo lahko aktivira najkasneje do 31. 3. 2017, tako da sklene novo narocnisko razmerje za enega izmed paketov: Brezskrbni A, Brezskrbni B, Brezskrbni C ali Dogaja in poslje SMS OBJEM 835MJ931 na 1918. Z vklopom ugodnosti oba dobita -50% popusta na mesecno narocnino za kar 24 mesecev. Ena koda, en prijatelj. Vec na www.telekom.si. Telekom Slovenije, d.d.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
Akcija je podaljšana do konec aprila 2017 ali do 15.5.2017. Lep večer naprej.
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Zdravo

Ima kdo viška kodo, ki še ni ponucana moj prijatelj bi rad vzel paket Brezskrbni B, če kdo ma kodo naj mi jo pošlje na zs.

UPAM, DA UPORABNIK KATERI BO IMEL POPUST, DA NE BO PREKINJAL NAROCNISKEGA RAZMERJA VSAJ DVE LETI DRUGACE DRUGEMU TUDI UKINEJO POPUST.

POSLJITE IZKLJUCNO KODE SAMO ZA BREZSKRBNI B ZA DRUGE PAKETE KODA NE DELUJE.

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
Na voljo koda za brezmejni A, B, C. 50% naročnine off 2 leti. Če kdo rabi. L.P. M
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
Na voljo koda za brezmejni A, B, C. 50% naročnine off 2 leti. Če kdo rabi. L.P. M

Še zmeraj na voljo. Seveda s podvojenimi podatki.
cheer.gif

 
Nazadnje urejeno: