50% off na naročnino pri Telekomu za 24 mesecev

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ce ima kdo kodo z katero bi oba imela 24 mesecev 50% popust naj mi pise na zasebno. V pon 13.3 bi vzel novo narocino.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Če kdo rabi, imam kodo za popust!?
grims-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
so spali na starih lovorikah? pa si previsoke plače izplačevali pa goljufali itd.....kaj drugega lahko pričakuješ od državne firme.
vreča brez dna.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Sploh pa omrežje šepa in jih že vsi ostali operaterji krepko prekašajo v pokritosti, predvsem LTE!

Tole je edini razlog, da imam pomisleke o prehodu na Simobil...ker se veliko gibljem po sredo/visokogorju, ne bi rad ostal brez signala ravno takrat, ko bi ga najbolj potreboval.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Tudi jaz rad "lazim" po visokogorju in sem bil v isti dilemi!

Tudi v gorovju je ponekod simobil boljši od telekoma, preverjeno.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Tudi jaz rad "lazim" po visokogorju in sem bil v isti dilemi!

Tudi v gorovju je ponekod simobil boljši od telekoma, preverjeno.
In kakšen problem je preklopiti omrežje, če nekje telefon nujno rabim? Torej je zgolj vprašanje, pri katerem operaterju moraš to manjkrat narediti.
Če pa grem na neko turo in mi pri tem telefon niti enkrat ne zabrni je pa doživetje multiplicirano.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Sploh pa omrežje šepa in jih že vsi ostali operaterji krepko prekašajo v pokritosti, predvsem LTE!


Krepko prekašajo? In potem se čudite da je nekdaj konstruktivni mobisux/Alter v celoti postal nek spam kotiček
cheer.gif

Število baznih (tudi LTEjk) ima TS kar krepko pred konkurenco da ne omenjamo, da so trenutno edini z VoLTE, kar konkretno zmanjša porabo baterijo in zanesljivost novejših telefonov. Ampak ja, ne vem kaj se trudim, ker ste haterji isti kot če bi andorid verniku pokazal applov telefon
cheer.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Krepko več baznih LTE? zadnje znane cifre so 996 ma Telekom .. 916 jih ma Si.mobil in Telemach pa 393 itn.. To so neuradne cifre.. lahko je tudi več pri posameznem operaterju itn..

Kje uradna objava da Telekom ponuja VoLTE?
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:

Krepko prekašajo? In potem se čudite da je nekdaj konstruktivni mobisux/Alter v celoti postal nek spam kotiček
cheer.gif

Število baznih (tudi LTEjk) ima TS kar krepko pred konkurenco da ne omenjamo, da so trenutno edini z VoLTE, kar konkretno zmanjša porabo baterijo in zanesljivost novejših telefonov. Ampak ja, ne vem kaj se trudim, ker ste haterji isti kot če bi andorid verniku pokazal applov telefon
cheer.gif


Noja... tale "krepko" pa je pa kar krepko pretiran... Kolikor vem, je stevilo baznih postaj podobno med vami in "A1" ... Telekom ima nekaj malega vec... ampak to pomoje ni niti 10% ... Tako da ce ze, lahko iz lastnih izkusenj recem, da sta Telekom in "A1" bolj kot ne enakovredna... Ponekod je boljsi eden, drugje pa drugi ...

Glede VoLTE... kolikor vem, je se vedno samo testno (vsaj na spletni strani ni nikjer to omenjeno ... ) ... Testno ima pa tudi konkurenca
smile-1.gif


In jaz sem bil dolgo pri Telekomu... vmes probal vse druge operaterje... sedaj pa uporabljam samo se Si.mobilove in bob SIM kartice...
 
Nazadnje urejeno:

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
No in prispevek na katerega sem apliciral piše da je telekom krepkooo zaspal za konkurenco a sami potrjuje da je TS daleč od tega da bi spal
grims-1.gif

Kot drugo o Volte:https://support.apple.com/sl-si/HT204040
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:

In jaz sem bil dolgo pri Telekomu... vmes probal vse druge operaterje... sedaj pa uporabljam samo se Si.mobilove in bob SIM kartice...

Pri nas je bilo isto, dokler Simobil ni postavil oddajnika cca 6 let nazaj in hvala bogu, da ga je, ker telekom ni od takrat še nič posodabljal in je še vedno samo slab E signal, medtem, ko je pri Simobilu sedaj že kar nekaj let tudi LTE pri nas.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Dajva tako reči. Volte klic boš pri TS naredil, misliš, da bo šel pri Simobilu tudi čez?
grims-1.gif


In ja se strinjam, definitivno ima TS siva področja, tako kot jih ima tudi Simobil/A1..in kot jih ima še več Telemach..ampak reči, da pa je TS zaspal in je zadaj za konkurenco, je pa hm, smešno
tongue-1.gif
Samo to je moj point.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
No in prispevek na katerega sem apliciral piše da je telekom krepkooo zaspal za konkurenco a sami potrjuje da je TS daleč od tega da bi spal
grims-1.gif

Kot drugo o Volte:https://support.apple.com/sl-si/HT204040

Glede VoLTE na japki je trenutno edino to, da je v profilu omogoceno ... Dela pa verjetno samo parim izbrancem, ki so pri koritu :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Dajva tako reči. Volte klic boš pri TS naredil, misliš, da bo šel pri Simobilu tudi čez?
grims-1.gif


In ja se strinjam, definitivno ima TS siva področja, tako kot jih ima tudi Simobil/A1..in kot jih ima še več Telemach..ampak reči, da pa je TS zaspal in je zadaj za konkurenco, je pa hm, smešno
tongue-1.gif
Samo to je moj point.

Seveda je zaspal... oziroma mogoce bolje receno... konkurenca ga je dohitela in na nekaterih podrocjih celo prehitela ... Sploh kar se tice skelapnj NR in+ali menjav paketov ... To je pri Si.mobilu narejeno takoj, ko referent poklika zadeve preko racunalnika... pri Telekomu pa se vedno traja... lahko tudi do nekaj dni... Edino ce se je v zadnjem letu kaj spremenilo ...