5 prijateljev

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Prijateljica si nadvse želi doma imeti celotno zbirko kultnih knjig 5 prijateljev. Ker se jih pravzaprav nikjer ne da dobiti (Na Bolhi je ravno nekdo pred nosom prodal celo zbirko, ima jo pa še eden, ki noče spustiti cene in je precej visoka), me zanima, če ima kdo tiste originalne knjige še doma in jih mogoče več ne potrebuje, pa bi jih prodal/a?

Doma ima že 5 knjig, tako da ne išče Na otoku zakladov, Na skrivnostni sledi, Skrivni rov, Svetilnik na hudičevih skalah in Skrivnost šepetajočega otoka. Ostale pa bi imela.

Če jih kdo ima in bi mi jih prodal, me naj prosim kontaktira. Hvala!
 

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Ja, prosim, v slovenščini
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
jah lej zbirka je trenutno vredna okoli 250€.če šteješ sem še to da je to zbirka ob kateri smo rasli gor in jo znali na pamet se cena lahko podvoji.10€ za knjigo kot želijo na bolhi se mi zdi realna cena.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
A ni izšla cela zbirka v žepnicah in jo prodajajo povsod kjer imajo žepnice?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
za žepnice ne vem.
bi se pa splačalo poklicat MK ki je bila založnica za naš trg če je še kaj zaloge
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pejd v knjižnico in jih vprašaj, kje oni to dobavljajo/so dobavljali.
 

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Jaz bi imel tiste originalne stare knjige, ne tiste v ponatisu oz. žepnice. Gre namreč za tisti stari dobri čar teh knjig...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jst sm se kot mali enkrat lotil enega dela 5 Prijateljev in nikakor nehat, tako, da sem prebral celo od enkrat, brez pit, brez jest in ko sem vstal, sem videl kar rdeče pikice, pa malo se mi je bledlo
hysterical-1.gif
Drugače pa sem jih komplet dal skozi 2X in enkrat uno zbirko "Skrivnosti" - 6 knjig
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
500 EUR za komplet?

Bo lahko zivela v sreci, ker so vse "prvi natis", direkt iz Sveta Knjige?
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Jst sm se kot mali enkrat lotil enega dela 5 Prijateljev in nikakor nehat, tako, da sem prebral celo od enkrat, brez pit, brez jest in ko sem vstal, sem videl kar rdeče pikice, pa malo se mi je bledlo
hysterical-1.gif
Drugače pa sem jih komplet dal skozi 2X in enkrat uno zbirko "Skrivnosti" - 6 knjig

kako ti je ratalo brez jest in pit?jaz sem ob vsaki knjigi ratal lačen in se basal.oni so vedno jedli gnjat,kuhano šunko in pili ingverjevo pivo
grin1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja, to se pa spomnem. Skoz so nekaj jedli...problem je bil, ker nisem mogel nehati, rajši lačen, pa besede požiral
bonk.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
ja res top zbirka.potem so bile od iste pisateljice še skrivnosti in od našega novaka zvesti prijatelji ampak se mi je vse zdelo neka kopija
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Jst sm se kot mali enkrat lotil enega dela 5 Prijateljev in nikakor nehat, tako, da sem prebral celo od enkrat, brez pit, brez jest in ko sem vstal, sem videl kar rdeče pikice, pa malo se mi je bledlo
hysterical-1.gif
Drugače pa sem jih komplet dal skozi 2X in enkrat uno zbirko "Skrivnosti" - 6 knjig

kako ti je ratalo brez jest in pit?jaz sem ob vsaki knjigi ratal lačen in se basal.oni so vedno jedli gnjat,kuhano šunko in pili ingverjevo pivo
grin1.gif

Ni bil problem, ker nisem mel pojma kaj je gnjat in ingverjevo pivo
grin1.gif


Mi pa še zdaj ni jasno kak tečaj je moral imet funt, če jim je profesorjev prijatelj podaril 1 funt, pa so za ta dnar kupili pol trgovine (vrvi, svetilke, za jest...).