28 letna studentka na preverjeno

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Še bolje...... polna socialka, plus da si rezervna sestava vojske 160 €, pa si na 450 € in nisi naredil nič, pa malo pofušaš kaj, ko ti paše. Zakaj zavraga bi potem delal za minimalca?

Problem te logike je v tem, da je izjemno sebična. Ker tisti ki tako razmišlja, gladko pozablja, da moram jaz in ostali zaposleni zanj delat. Pa za njegovo zdravstvo in vse ostalo. Država smo žal vsi mi, z vsemi prednostmi in slabostmi.
Kar je Viper_XXL napisal tudi država še dodatno podpira z raznimi ugodnosti, ki se nanašajo na cenzus (izredne dohodninske olajšave, doklade, vrtec, izredna pomoč, in verjetno še kaj kar ne poznam).
In če malce preveč zaslužiš, si na letnem nivoju na slabšem.
bonk.gif

To je tema za drugo debato.
 

lionking

Pripravnik
20. mar 2014
54
0
6
KSZ
Danes imamo očitno ekstreme tako na strani delojemalcev kot delodajalcev.

Javno podjetje Nigrad kar preko FB poziva zaposlene k prevzemu odpovedi - https://www.facebook.com/nigrad.si/?fref=ts in prilaga sms detektiva, ki ne bi rad "povzročal nevšečnosti" pri sosedih in znancih zaposlenih.
Zgleda sodoben način interne komunikacije
bonk.gif
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Zena gleda tv in ujamem prispevek na preverjeno... "28 letna studentka Iza zakljucuje studij filozofije in stare grscine, zivi v garsonjeri v Ljubljani" In grem pogledat...in nato jamra kako da so jo vzgajali da naj samo studira in bo dobila sluzbo, sedaj pa ima lahko diplomo le v okvirju. kako je tezko dobiti sluzbo itd... Snemana je v stanovanju, not ma iMaca.

Pa kdo odobri take prispevke ne me je.bat. Boga reva ne ve kje bi dobila siht pa tako zelo studirana je. A folk se ne obrne okol sebe? A se je vprasala kaj bo s filozofijo in staro grscino ko je sla studirat?! Pa sploh ni edina ki pri 28 se ni dostudirala, nima smisla se v to spuscat....vmes je baje veliko delala...pa od 20 do 28 leta si je pa morala neke kontakte na sihtih nabrat...ne se je.bat no...

Sej ni cudno ce gre vse v k.urac ko folk tko razmislja.
Ko je ravno spet priplavalo na površje...
DegreeInEgyptology.png