1. snl 2016/2017

I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi Katanec je bil tam
smile-1.gif


Ilič invalid celo tekmo tolkel malega, potem pa je bil pošolan

Olimpija pa je pokupla slabe zamorce in balkance
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Žabe so bile boljše zadnjih 15 minut prvega polčasa, sicer pa nedorasle.Iliæ je malega prvi polčas pošteno pretepel, pa mu je mali res sladko vrnil
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
Jaz se bojim, da če se jim uspe uigrati, znajo biti nevarni.

Na srečo upam, da do tega ne pride
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Jaz se bojim, da če se jim uspe uigrati, znajo biti nevarni.

Na srečo upam, da do tega ne pride

Do junija se bodo uigravali, potem jih bo razprodal
hysterical-1.gif


Drugače, pa Nova mimo gola je pa veliko pretekel
smile-1.gif
ni še za odpis
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
Nova se je občasno presenetljivo hitro spustil v šprint, sem samo gledal kaj je pubec jedel čez zimo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

deco je dobil pa mu je nerodno pred njim
smile-1.gif


škoda, da malo več ne zadene, ne tej tekmi, na splošno

sicer na tej tekmi je mel eno, tisto edino šanso v prvem, ko je nazaj podal, tam bi moral v mrežico s prvo
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ne vem katero tekmo si ti gledal!
13.gif

Boljši smo bili cel prvi polčas in popolnoma enakovredni v drugem. V prid nam govori tudi statistika. Ampak ok, štejejo seveda le goli, zato čestitam za zmago!
zmaga.gif

Dobili ste bitko, vojne pa še zdaleč ne. Kot je napisal Darjan, Olimpija zna biti res nevarna, ko se bodo novinci uigrali in upam, da se bodo čimprej.
Počakajmo še 2-3 kroge, pa bomo že bolj vedeli pri čem smo. Sam stavim na Olimpijo, pa ne samo zato, ker sem njihov navijač, ampak ker so me prepričali z igro.
In še nekaj o navijačih: To, kar si privoščijo Viole presega vse meje dobrega okusa!!! Sodnik bi moral izprazniti tribuno, tudi prekinitev tekme je bila realna opcija. Ok, bakljade so tudi meni všeč, ampak zakaj je treba bakle zmetati na igrišče mi pa ni jasno. Dragonsi so na igrišče vrgli eno samcato baklo, pa še to je preveč. Da ne govorim o topovskem udaru, ki bo najbrž za celo življenje zaznamoval fanta, ki je dobil kos plastike v oko....
uf-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
GD so dve baklje vrgli med publiko na zahodno tribuno....Aja to ni igrišče seveda
aplauz.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Ti pa Iliæ sta isto tekmo gledala ne? Dve klasi boljši, pa to...... Res, huda stvar je imeti posest žoge na sredini, jajcat levo in desno in malo nazaj, pa do nekje do 25 metrov od gola, kaj pa potem?

Konkretno ste pritisnili zadnjih 15 minut prvega polčasa, ko ste imeli tudi edino res lepo šanso za gol, ko je že premaganemu Handi pomagal Šuler, v tem času ste si nabijali statistiko. In to je bilo to od vaših. Laufati so vaši nehali v 70. minuti, tak da tudi če bi še tri dni igrali, vi gola ne bi dali. Ni kondicije in želje. Kar imejte tega trenerja, mi je všeč, veza mu je že spustila pljuča, pa je vse drugo menjal.....

Tale vaš cirkus Montya Pythona naučite da tudi že izven anglije poznamo "diving"
smile-1.gif
so iz anglije pošiljali kar realne informacije kaj pričakovati od njega. To, kaj pričakovati od vas poleti pa ne ve noben in to je vaša največja slabost. Od nas se točno ve kaj sledi.

Sicer pa ja, to je bitka, prvenstvo je še daleč od odločenega. Mene osebno ni ravno prepričal noben, oboji so zmožni več.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
A je v Šiški se kaj odprtega?
A v Šiški pri -6 se katera da?
Maribor ŠAMPIJON!
 
Nazadnje urejeno:

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
lep zadnji gol Zahota

Upam da bodo nadaljeval z dobro igro tudi proti Aluminiju
Olimpija mora pa premagati Domžale, drugače je prvenstvo res zgubljeno...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
mislim da to ni pod vprašajem, dum-žale bojo itak nastavle ritko, udobno so tretji, do četrtega mesta je veliko točk razlike, obeta se jim bonus ... kot varovalka pa ima bežigrad še sodnika svojega
grin1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
No - pa je šel Elsner, pa prišel Pušnik nazaj.

IMHO napačna odločitev za Olimpijo - predvsem, ker so slabe igre bolj kot ne posledice slabega in časovno neusklajenega kadrovanja.