1. snl 2016/2017

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Na tekmah se vidi kak narod je gor v Mariboru,ko pridejo in nardijo pijdarijo,treba jih je sterat u pm !!

Moj čas ni vreden gledat take debile.Žal mi je tistih nekaj minut,rajši gledam drug šport,kjer ni debilov.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
izpostavlja očitno?
grin1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.950
2.414
113
A bomo kaj rekli o Kopru in mecenih? Dobro si razlagajo da se mecenom ne vrača denarja. Lol.

Nemec in NZS? Udarno gre.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Komentar o Mariboru na Prvaliga.si. Jasmin Handanovič je pa res norc......

Zaključek mariborske jeseni je v znamenju številnih serij. Štajerci so v Prvi ligi Telekom Slovenije nepremagani že 14 tekem v nizu, pred zadnjo jesensko preizkušnjo se lahko pohvalijo s petimi zaporednimi zmagami, Jasmin Handanoviæ pa žogi za svoj hrbet ni pustil že več kot deset let. Z odličnim dosežkom se lahko pohvali tudi Luka Zahoviæ, saj je mladi napadalec na zadnjih treh tekmah vselej meril v polno, s štirimi goli v petih tekmah pa se je vključil tudi v boj za prvega strelca lige. Podatek, da je član mlade izbrane vrste na zelenicah preživel 734 minut, pa ob pogledu na osem zadetkov prav tako ni nepomemben.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pošteno, namenost rdečega politikanta.

Za fuzbal je primeren samo jug.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Zakaj ne?
Nikoli ni prepozno za spremembo na boljše....#zelenojegrdo
En klub ena čast
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Tole bi znala biti dobra tekma. Žal še nobena ekipa ni resno uigrana po zimskem "počitku"
Bo pa lepo videti poln stadion za prvenstveno tekmo ter zanima me kakšne "nastope" bosta priredili obe navijaški skupini

Važno da bo lepo vzdušje in da bo minilo brez pi***
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Zakaj ne?
Nikoli ni prepozno za spremembo na boljše....#zelenojegrdo
En klub ena čast
nahrung002.gif
Stari, ne predstavljam si, da bi navijal za klub, ki ima vijolične drese!!!
uf-1.gif
Zato ne bom menjal kluba.

Resno: Cenim vsakega, ki je pripaden klubu, tudi tebe, če si normalen navijač, ki je s klubom v dobrem in slabem. Jaz navijam za Olimpijo že ko je igrala Yu ligo. Sem hodil na tekme že takrat. Btw., a si vijola al si "normalen" navijač?
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Ne nisem med violami.
Drugače se popolnoma strinjam se tabo......Vse kar si napisal.....razen tistega o vijoličnih dresih......💜💜💜💜💜