1 milijarda lačnih-malce v razmislek vsem nam

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Res je, statistično gledano imajo manjši IQ...in večje penise. Pogooglaj če ne verjameš. V bistvu je velikost penisa premosorazmerna z IQ-jem, joj se to čudno sliši. Azijci največji IQ z najmanjšimi penisi.
grin1.gif


Kar pa ne pomeni da je vsak belec bolj tumast od vsakega azijca ali da ima vsak črnec večji penis od vsakega azijca. Ampak statistično lahko opazimo očitno razliko.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Po tvojih trditvah je kvečjemu obratno sorazmerna.


Ok, pogooglaj, pa boš videl; se mi tud slučajno ne da. Ker če pogooglam, lahko vidm tudi, da so se newyorčani sami zbombandiral, da je zemlja v bistvu ploščata in da v nerazkritih predelih Amazonke živijo vesolci in dinozavri.


Ko bo kakšna ugledna univerza naredila raziskavo z n=100.000 bom verjel. Do takrat se pa lahko samo tolažimo, da smo vsaj bolj inteligentni, če imamo že manjše kurce.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
Po tvojih trditvah je kvečjemu obratno sorazmerna.


Ok, pogooglaj, pa boš videl; se mi tud slučajno ne da. Ker če pogooglam, lahko vidm tudi, da so se newyorčani sami zbombandiral, da je zemlja v bistvu ploščata in da v nerazkritih predelih Amazonke živijo vesolci in dinozavri.


Ko bo kakšna ugledna univerza naredila raziskavo z n=100.000 bom verjel. Do takrat se pa lahko samo tolažimo, da smo vsaj bolj inteligentni, če imamo že manjše kurce.

Ups pa res, obratno sorazmerna.

Ampak raziskave tistih statistik so kar verodajne. Tudi sam sem dolgo zanikal, ampak najdeš več raziskav, na drugi strani pa samo "vsi smo enaki - skupinski objem". Je res tako težko verjeti, da je "rasa sužnjev" malce zaostala v izobraževanju? Ni to noben rasizem, ampak tako so pokazale raziskave. In te raziskave tudi ne pomenijo da so črnci tumasti, ampak če jih primerjamo z belci ali še večja razlika z azijci...se pokaže da zaostajajo. Tako kot mi zaostajamo za azijci. Morda se pa motim! Prosim če mi kdo dokaže nasprotno! Edini argumenti so bili, da je težko izmeriti tale intiligenčni kvocient. Razlika kultur in tako naprej.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Ojej, RKC argumenti!


Bog obstaja! Prosim, če mi kdo dokaže nasprotno.

crazy1.gif



Drugače pa ni težko verjeti, da je rasa sužnjev zaostala v izobraževanju. Celo zagotovo je to res. Ampak izobrazba in IQ niti nimata kakšne hude povezave.
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
po ogledu ene izmed mariborskih uglednih gimnazij (pravzaprav oni trdijo, da so najbolj ugledni), sem bil zgrožen. Sendviči (ki jih dobijo zastonj - kajpak) ležijo po okenskih policah, klopeh celo koših za smeti, kjer najdemu tudi sadje, sokove, ... Večina jih sendvič samo odpre in pusti na klopci.
Prizor, ki za tako šolo ni ravno v ponos, glede na njihov renome. Po drugi strani pa razumljivo, saj tja hodijo simčki in hčerske samoklicanih mariborskih magnatov, ki očitno za vzgojo otrok nimajo časa.

Večina teh malic konča torej v smeteh... oni pa se še vedno busajo, kdo so kot oni...