½socialna½ trgovina Lidl/Hofer

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Tud men ni jasno kaj bi avtori rad povedu. Tlele v Corku (irska) v aldiju kupujemo vsi... Preprosto zato ker imajo odlicno hrano (21 dni staran sirloin za 13 eur po kili recimo) in precej dobro izbiro...
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.778
262
83
Največja slovenska vas
Problem je, da avtor nima razšiščenih pojmov, kar se odraža v vseh temah, katere odpre, saj dela zaključke zgolj na podlagi lastnih izkušenj in izkušenj bližnje okolice. Avtor teme ni sposoben pogledati niti za daljino lastnega nosu čez planke.
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
KSZ
Imam avto, za katerega sem plačal >20k ob nakupu, zdaj pa je vreden bistveno manj. Katera vrednost avta se upošteva na parkirišču Lidla/Hoferja, nabavna ali trenutna, da vem, če lahko tam kupujem ali ne? :)
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.878
4.379
113
Citat:
Uporabnik Snaga1 pravi:
KSZ
Imam avto, za katerega sem plačal >20k ob nakupu, zdaj pa je vreden bistveno manj. Katera vrednost avta se upošteva na parkirišču Lidla/Hoferja, nabavna ali trenutna, da vem, če lahko tam kupujem ali ne? :)

Veza kolk vreden avto je v tem, da tisti ki imajo kakšen višje cenovnike parkirajo tik pred vhodom, tam kjer ni park placa, verjetno za to ker majo toliko robe za naložit, ali pa da čim preje kliznejo...
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Ah, za naslednji avto bom itak nabavil X5, tako da bom lahko parkiral na parkingu za invalide, pa bo. Za direkt pred vhod pa mislim da se začne z X6, če se ne motim.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Avtor, v lidlu sem videl že zdravnike, profesorje, župana in še koga. V bistvu so tisti, ki hodijo v merca za šit plačevati ogromno maržo, zblojenci.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik skala pravi:
. moko kupiš v mlinu sproti in si kruh sam pečeš. zelenjavo pri kmeu doma... ali če jim res zaupaš na tržnici.

Večina trdi, da je na njihovih stojnicah vse domače. Ko se pojavijo inšpektorji, pa branjevci "domače" zamenjajo s pravo državo porekla; od Italije, Španije do Nizozemske.

evil.gif


Čeprav, z zelenjavo in solato je tako malo dela, da se jo splača imet doma na vrtu. Tudi če si doma v bloku in imaš voljo se da kje dobit kako parcelico in "kmetovat".
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.009
5.422
113
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Nimam avta, ali lahko kupujem v Lidlu in Hoferju? Prosim za obrazložitev, ker nočem, da bi me kdorkoli čudno gledal...

Če ne pa ben and jerry's chocolate brownie fudge zmaga. A to lahko jem, če nimam avta in tabolš škornjev iz špara?

Za take je karitas...tm pa
ne-ne-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
. moko kupiš v mlinu sproti in si kruh sam pečeš. zelenjavo pri kmeu doma... ali če jim res zaupaš na tržnici.

Večina trdi, da je na njihovih stojnicah vse domače. Ko se pojavijo inšpektorji, pa branjevci "domače" zamenjajo s pravo državo porekla; od Italije, Španije do Nizozemske.

evil.gif


Čeprav, z zelenjavo in solato je tako malo dela, da se jo splača imet doma na vrtu. Tudi če si doma v bloku in imaš voljo se da kje dobit kako parcelico in "kmetovat".
če maš avto za 20 000€ pa je naboš doma delal... aja pozabil to je slovenija kjer je avto ključnega pomena, pa četudi potem doma zmrzuješ, ker zmanjka za ogrevanje...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.194
987
113
Emona / Carnium
No, sej, men je blo pa učer nerodn k sm šu po 2 pira v merkator. Taprav dec baje gajbo pograbi. Sem od silnega sramu svoj over budgeted avto parkiral kar pod garažo!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.009
5.422
113
Pa si ga v kot al na parking za invalide pred vhodom od lifta?
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
V Lidlu je sam sveza zemljica ok....enkrat sem ledeni caj kupil...omg, okus je cist sfaljen. Se raje izogibam teh stacun. Nekomu pa sedejo drugacni okusi, morda zavoljo nizjih cen....vse je v glavi.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Moj je najmanj vreden v celi ulici, pa mi dol visi.

Grem zdaj pripravit za žar z domačim ogljem in ne tistim iz diskonta.

Pa še sreča, da sem nabavil meso v Sparu in ne v Lidlu, tako da ga bom pekel brez slabe vesti, da sem revež.
hysterical-1.gif