Iščem ČISTILKO na domu

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Torej, iščem urejeno in zaupanja vredno žensko, ki bi prišla enkrat na 14 dni k meni na dom, da bi počistila in uredila stanovanje.

Lahko kdo priporoči kakšno?

Hvala
lp
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Torej, iščem urejeno in zaupanja vredno žensko, ki bi prišla enkrat na 14 dni k meni na dom, da bi počistila in uredila stanovanje.

Lahko kdo priporoči kakšno?

Hvala
lp

Hmm, na vsakih 14 dni, bo imela dela za cel dan.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Živjo!
Mi lahko sporočiš, lahko tudi na ZS, kakšno čiščenje bi delo obsegalo (sesanje, pomivanje, brisanje prahu itd.?), in kakšno je plačilo, vsaj okvirno, pa vprašam jutri kolegico, če bi bila pripravljena..
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik QBR pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Torej, iščem urejeno in zaupanja vredno žensko, ki bi prišla enkrat na 14 dni k meni na dom, da bi počistila in uredila stanovanje.

Lahko kdo priporoči kakšno?

Hvala
lp

Hmm, na vsakih 14 dni, bo imela dela za cel dan.


Lahko zardi mene tudi vsak teden po 4 ure...
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Živjo!
Mi lahko sporočiš, lahko tudi na ZS, kakšno čiščenje bi delo obsegalo (sesanje, pomivanje, brisanje prahu itd.?), in kakšno je plačilo, vsaj okvirno, pa vprašam jutri kolegico, če bi bila pripravljena..

Gre za klasiko... Spucat kuhinjo, kopalnico, prebrisat prah, preoblečt eno posteljo, zložit cunje (ni likanja), ki se naberejo po pranjih (odlagam jih na priročno mesto in jih je potrebno potem zloži), pomit po tleh, posesat tla in sedežno (pes mi zaide kdaj gor),...

plačilo je po dogovoru...


Lahko enkrat na teden po 4 ure ali na 14 dni ful stanovanje zrihtat.

To je to.

Predvsem pa mi gre za zaupanje!!!!
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ti pošljem kontakt ene res dobre čistilke. Mislim pa da je po 6 na uro. Pošljem pozneje ko najdem številko.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Ali si preveč filme gledal pa iščeš "Latino " čistilko .
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.843
113
pri taščici
pač nisi na pravem forumu. Tukaj imamo vsi minimalno 3 jurje netto, najmanj 18" na n jih pa 300 konjev....
Če bišel na RK ali karitas bi zagotovo kaj našel

Sicer pa če bi bil malo bližje, , bi jaz mojo napodil...
wink-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Oj, pardon za pozen odgovor. Obrnil sem vse indekse kar jih imam, pa nimam več njene številke. Žal.