Hamburger ?

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Te pa še nisem sprobal, pa me dostikrat mika, ko se peljem iz breskvarja lačen, bo za sprobat al kva
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Ja, v Mladini bi ocenili z "mirno prebavljeno".

Mladina je levičarski časopis in ni objetiven.

HOODa morm it pa probat. JE bil pa včasih dobr Viki-burger na Črnem kalu :D
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Kaj je pa s tisto plesko nasprot Ruskega carja narobe? Mislim da je poceni, cca 3 EUR če se prav spomnim, z avtom se zapelješ pred njo (tam pri videoteki). Občasno zavijem tja, kar solidna.

Bil enkrat in obcutno pretanka da lahko recem da je spodoben hamburger. Sm imel sam smolo?
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Zame eden izmed bolših hamburgerjev, kebabov sploh pa čevapov dela fast food na Jurčkovi, nasproti gostilne Jerinček. Cene normalne, okus pa izvrsten.
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Hja, okus je relativna stvar. Meni je všeč, ker ima okus po mesu, ne pa po začimbah. SIcer najraje delam doma sam, samo iz govodine, za moje malo soljeno in poprano, zame brez vsega.
Temu je hood burger še najbolj podoben. Pri vseh ostalih, kjer sem jedel burgerje, imajo jot kup začim,. Saj ne, da nekateri niso dobri, ampak pri burgerju (za razliko od čevapov, plesk ipd) imam pač najraje okus po mesu in ne po začimbah.

Velikost/cena pa ... Jebiga, ne more bit vse poceni. Tudi v vseh oštarijah niso enake cene, pa to še ne pomeni, da so vse drage dobre in vse poceni zanič.

Se strinjam......tema je pa o HAMBURGERJIH za vse ostale sodelujoče. To niso vse druge izvedenke pleske ali horsa ali whatever. Hamburger mora imet okus po zapečeni govedini - basta. To pa v primeru, da ne goljufaš malo več nanese. Fanta imata pa še kruh svoj in tako dalje.
evil.gif

1721466-CezarBurgerpressweb.jpg
 

Priponke

  • 1721466-CezarBurgerpressweb.jpg
    1721466-CezarBurgerpressweb.jpg
    81,5 KB · Ogledi: 431
Nazadnje urejeno:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Pinky v Kranju. ti ki si vsak dan na ljlj ne bo problem skočit do tja
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Tud Pinki v Lj. je mel včas dobre, zdej pa ne vem, ga že dolg nisem tam jedu. Prou zapasala mi je zdele ena svinjarija ala BIG PINKI MIX (bombica, pleskavica, ocvrti sir, tatarska omaka, solata, paradižnik)
smile-1.gif

 
Nazadnje urejeno:

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Citat:
Uporabnik twinman pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Hja, okus je relativna stvar. Meni je všeč, ker ima okus po mesu, ne pa po začimbah. SIcer najraje delam doma sam, samo iz govodine, za moje malo soljeno in poprano, zame brez vsega.
Temu je hood burger še najbolj podoben. Pri vseh ostalih, kjer sem jedel burgerje, imajo jot kup začim,. Saj ne, da nekateri niso dobri, ampak pri burgerju (za razliko od čevapov, plesk ipd) imam pač najraje okus po mesu in ne po začimbah.

Velikost/cena pa ... Jebiga, ne more bit vse poceni. Tudi v vseh oštarijah niso enake cene, pa to še ne pomeni, da so vse drage dobre in vse poceni zanič.

Se strinjam......tema je pa o HAMBURGERJIH za vse ostale sodelujoče. To niso vse druge izvedenke pleske ali horsa ali whatever. Hamburger mora imet okus po zapečeni govedini - basta. To pa v primeru, da ne goljufaš malo več nanese. Fanta imata pa še kruh svoj in tako dalje.
evil.gif


se strinjam, in notr more bit prvovrstno uležano meso, ne pa to ta zvarovna k jo prodajajo pod imenom burger...
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
OK no.....................uležano je že mal overkill - predvsem cenovni. To majo fensi varjante v USA pa še kje, pol pa burger res nanese na računu. More bit pač dobr meso, 80:20 ali pa še bolš 70:30 razmerje pusto mastno, rešetka ali plata, odvisno od osebne preference - še najbolš črtice na rešetki pol pa še mal plate he he he he he he he. Ne moreš kle golfat, ker enostavno ni dobro. Na žalost pri nas razen Hood-a, lahko uživamo le domače variante.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
No,

vzameš en hamburger (6€ ;pa že ta je majhen) + krompirček (1,8€) + pijača (1,2€) = 9€

za ta denar dobiš pa že postreženo kosilo v skoraj vsaki restavraciji v LJ !!!

še slikovi dokaz, govorimo o HOOD (začetni boom ne bo dolgo trajal)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Za tolk dobiš pico in pivo, pa še kake študentke lahko z očmi malo požiraš
evil.gif


V večini piceri v ljubljani.
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
To je narobe pri nas - sam da je velik, pa ne sme bit več kot dva evra. Zbijanje cen, goljufanje pri sestavinah(konjčki u lazanjah pa to....) pol se počas pri vsaki najmanjši stvari pokaže zakaj mamo krizo in kdo nas najbolj nateguje.

Fanta podpiram, ker sta ponudila nekaj boljšega in ne odstopata.
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Tako je. Burger za 3€ ne more biti iz kvalitetnega mesa.
Ta dva imata pa maso iz križa - rostbeef.
Cena tam ~ 15€ za KG v mesnici.
Če naročiš dvojni burger je to dobrih 20 dag mesa. Tako ga samo meso stane 3€.