Korčula...

I

Izbrisan uporabnik #488

Ne bi smelo biti problem.

Išči v moji vasi, Tri porte, če imaš še čolnič, boš v enem najlepšem arhipelagu daleč okoli.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
V tem kvartlu je želja, sem gledal en apartma, pa je žal v najinem terminu zaseden. Zato je padla odločitev, da bova apartma poiskala, ko prideva dol. Se mi je zdelo, da ne bi smel bit problem najt en prost apartmajček, sploh če gledama na celotno Korčulo.

Aja, čolna pa ne bo zraven, ker grema z motorjem.
wink-1.gif
Morda ga pa pri kakem domačinu zrentama...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Rabim za več dni, cca 10, morda kak dan več, morda manj in kam drugam. Načeloma pa tu nekje okrog 10 dni.

Še nekaj me zanima, predvsem ti in Notranjc bosta verjetno vedela...
Mi2 sva bolj svobodne narave, zato naju komercialne plaže ne zanimajo preveč. Na netu je podatek, da je na Proizdu FKK plaža, prav tako bi naj bila plaža Vaja v Račišæu FKK, pa otok Badija, Lenga pri Lumbardi itd. Zanima me realno stanje (razmerje nudisti vs. kopalkarji) na teh nudističnih plažah oz. predelih.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V tem terminu (sept.) na Proizdu ne bo več gužve, vendar pa jaz sem tam vedno hodil na FKK plažo pa nagih ni bilo. FKK je tudi najlepša na Proizdu.

Ko dostopaš iz morja, ni nikjer napisa, da je FKK, vedno je bila kar prazna
smile-1.gif


Za ostalo ne vem, lahko pa ga kažeš na vseh drugih otočkih, kjer si sam, če imaš "prevoz".
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Saj ni panike.... Itak je Korčula po videnem precej neobljudena.
Pri nama je pač tako, da če je FKK, je FKK, zato nama kopalkarji pač na teh plažah gredo na živce. Torej se bova Proizda lahko kar izognila. Plaža Vaja je verjetno nekaj podobnega...

Itak je pa na Korčuli, kolikor sem videl, ogromno dostopne obale, kjer ni žive duše.
cheer.gif

Bom poročal, kako je bilo z iskanjem apartmaja v tem času, za naslednike.
wink-1.gif


 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Vaja ni nikoli bila FKK
Badija pa nekako pol/pol, mešano

Na Proizdu je pa 100% FKK skrajno leva, če gledaš iz smeri pristanišča, kjer pristajajo ladje, mislim, da se ji reče Bili boci, piše tudi na usmerjevalnih tablah skozi gozdiček "FKK" tako, da ne moreš falit.

Sicer pa v vajinem terminu ne bo nikjer nobene gužve, še v top sezoni je ni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj je problem gledat kopalkarje? Če si pa itak nagi in ga svetu kažeš
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Na netu je povsod omenjena Vaja kot FKK... Klik

Itak, če ni gužve ni panike, ker je obale ogromno, hiš in apartmajev pa relativno malo.
Zato pa tudi greva z motorjem, da bova lahko otok prevozila po dolgem in počez.
zmaga.gif
Zato pa tudi ne nameravama vnaprej rezervirat lokacije in apartmaja.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj je problem gledat kopalkarje? Če si pa itak nagi in ga svetu kažeš
stupid-1.gif
Ravno zaradi takomislečih mi greste kopalkarji na FKK-ju na jetra.

Lahko vzameš v roke slovar in si prebereš, kaj je ekshibicionizem in kaj nudizem.
priden.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Vaja ni FKK verjem
smile-1.gif
, sem tam vsakič enih 5x v 14ih dnevih, Res pa da v avgustu.
Saj ti verjamem
wink-1.gif
Je pa po slikah sodeč lepo tam, morda jo grema tudi pogledat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj je problem gledat kopalkarje? Če si pa itak nagi in ga svetu kažeš
stupid-1.gif
Ravno zaradi takomislečih mi greste kopalkarji na FKK-ju na jetra.

Lahko vzameš v roke slovar in si prebereš, kaj je ekshibicionizem in kaj nudizem.
priden.gif

Noben ni zakompleksan, prej ti, ker se obremenjuješ s plažami, za koga in kaj so.

Moja izbira je, da iščem lepo plažo, kjer je čim manj ljudi, al so nagi al niso, njihov problem.

Če se pa slečeš na javni plaži, ne vem, kaj te imajo kopalke za motit.

Tako da res ne vem, v čem bi bil jaz problem, če se kopam in sončim v kopalkah in da bi to koga motilo, zakaj le?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Prav veselim se Korčule.
cheer.gif

Še posebej pa, Korčula na dveh kolesih...
aplauz.gif

Verjetno bom tudi jaz šel malo pogledat z motorjem, za iztek sezone.

Lej da se ne bosta naga vozila...
hysterical-1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Moja izbira je, da iščem lepo plažo, kjer je čim manj ljudi, al so nagi al niso, njihov problem.
Temu se reče vljudna gesta, da se tisti, ki se kopa in sonči s kopalkami, izogne plažam, ki so izrecno namenjene nudističnim kopalcem (plaža ali predel, označen s kratico FKK). Že tako ali tako je tovrstnih plaž na Jadranu izredno malo, pa še na teh se morajo pojaviti kopalci s kopalkami.
In ja, mene in ostale enakomisleče zelo moti, da še teh nekaj plaž ne morete pustit na miru...
jezen.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Moja izbira je, da iščem lepo plažo, kjer je čim manj ljudi, al so nagi al niso, njihov problem.
Temu se reče vljudna gesta, da se tisti, ki se kopa in sonči s kopalkami, izogne plažam, ki so izrecno namenjene nudističnim kopalcem (plaža ali predel, označen s kratico FKK). Že tako ali tako je tovrstnih plaž na Jadranu izredno malo, pa še na teh se morajo pojaviti kopalci s kopalkami.
In ja, mene in ostale enakomisleče zelo moti, da še teh nekaj plaž ne morete pustit na miru...
jezen.gif

Vljudna gesta
sprasujem se.gif


Dejstvo je, da so plaže javno dobro (pomorsko dobro), tako v Sloveniji, kot na Hrvaškem in noben si jih ne more lastiti, so za vse.

Sploh pa če je lepa, najlepša in tista na Proizdu je najlepša, tako da res ne vem v čem je problem.

Nago rit pa lahko še vedno tam sončiš, če ti paše al pa ne.

6 metrov od morja moraš dati mir, višje pa lahko privatiziraš in si narediš ograjo ter otresaš.

Še enkrat me poslušaj.

Najemi si čoln, imaš otočkov, zalivov, kjer ne samo da boš nag in sam, še kaj drugega boš lahko opravil...